Zmarł Stanisław Wojtas - były piłkarz Limanovii i sędzia piłkarski.

więcej
Stanisław Wojtas był jedynym sędzią piłkarskim z limanowszczyzny, który miał na swoim koncie prowadzenie II-ligowych spotkań. Jego pasją życiową był sport, zwłaszcza piłka nożna. Przez 8 lat (1950–1958) był piłkarzem Limanovii.

IV liga: Wygrana z Metalem. Tokarz na przełamanie Limanovii.

więcej
IV LIGA, MAŁOPOLSKA-WSCHÓD. Limanovia pokonała na wyjeździe Metal Tarnów. Jedynego gola zdobył Sylwester Tokarz w 38 min. Limanowianie grając zwłaszcza II połowę w 10 wykazali się sporym wysiłkiem fizycznym, motywacją i ambitną walką.

MLJS: Prądniczanka pokonana. Dublet Pawła Kuliga, joker Patryk Zoń.

więcej
Małopolska Liga Juniorów Starszych, kolejka 30. Wynik 3-0 dla Trójkolorowych wskazuje, że był to łatwy mecz - a było to trudne spotkanie, przez 88 minut na styku, bardzo zacięte. Dopiero w końcówce Limanovia dobiła rywali dwoma bramkami.

IV liga: porażka z tarnowskimi Jaskókami.

więcej
IV LIGA MAŁOPOLSKA-WSCHÓD. Limanovia zmierzyła się na wyjeździe z liderem rozgrywek Unią Tarnów. Po 50 minutach gospodarze prowadzili już 5-0. Limanowianie walczyli jednak do końca i przez większość II połowy po zdominowali rywala.

Dwumecz z Wisłą Kraków w I Małopolskiej Lidze Młodzików (5:0 i 2:1).

więcej
Pierwszy mecz z Wisłą Kraków Limanovia grała u siebie narzucając Wiśle swoje warunki i mając cały mecz pod kontrolą. Wygrana 5:0 to i tak niewielki wymiar kary w meczu, w którym nasi chłopcy byli znacznie lepsi.

MLJS: na liście strzelców ponownie Kulig i Palacz. Wygrana z Puszczą.

więcej
Małopolska Liga Juniorów Starszych, kolejka 29. Limanowianie po dobrym meczu wygrali u siebie z Puszczą Niepołomice 2-1. Wynik mógłby być lepszy gdyby Trójkolorowi wykorzystali rzut karny. Pierwsza połowa rozstrzygnęła o losach spotkania.

IV liga: "Tylko" remis z Lubaniem. Wojciech Kalisz w roli głównej.

więcej
IV LIGA, MAŁOPOLSKA-WSCHÓD, grupa mistrzowska. Limanovia podejmowała u siebie drużynę Lubań Maniowy. Przy stanie 2-0 Trójkolorowi mieli kolejne klarowne sytuacje. Wśród miejscowych kibiców sporo kontrowersji wywołała praca sędziów.

MLJS: Wygrana z Sokołem Stary Sącz. Grad bramek.

więcej
Małopolska Liga Juniorów Starszych, kolejka 28. Podopieczni Łukasza Bukowca po meczu walki wygrali na wyjeździe z Sokołem Stary Sącz 5-3 (3-1). Trójkolorowi w tym spotkaniu byli bardzo skuteczni, zdobywając w meczu wyjazdowym aż 5 bramek.

MLJS: Wygrana po golach Kuliga i Palacza z Górnikiem Wieliczka.

więcej
Małopolska Liga Juniorów Starszych, kolejka 20. Podopieczni Łukasza Bukowca po meczu walki wygrali u siebie z Górnikiem Wieliczka 2-1, zdobywając komplet punktów i utrzymując się na bezpiecznej pozycji gwarantującej utrzymanie w lidze MLJS.

IV liga: przegrana z Popradem Muszyna.

więcej
IV LIGA, MAŁOPOLSKA-WSCHÓD (grupa mistrzowska). Trójkolorowi przegrali u siebie z Popradem Muszyna. Jedynego gola zdobył znany z ekstraklasowych boisk i występów w pierwszoligowej Sandecji Nowy Sącz, doświadczony Maciej Korzym.