GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)- Limanovia Szubryt 1-1

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Limanovia Szubryt 1-1(1-1)

Kamil Jadach 2' - Arkadiusz Serafin 45'

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój): Grzegorz Drazik - Damian Zajączkowski, Kamil Szymura, Piotr Pacholski, Tomasz Lorenc, Dawid Weis, Damian Tront, Kamil Gorzała, Adrian Kopacz, Wojciech Caniboł, Kamil Jadach.
Grali także: Bartosz Hajczuk, Daniel Szczepan, Kamil Duda, Dominik Szczęch, Tomasz Musioł, Dawid Weis

Limanovia Szubryt: Amadeusz Skrzyniarz (30 Mateusz Mika) - Łukasz Derbich, Michał Bierzało, Walid Kandel, Damian Majcher - Martin Pribula, Ołeksandr Tarasenko, Miroslav Poliaček, Arkadiusz Serafin, Rafał Wolsztyński - Michał Grunt.

W drugim w dniu dzisiejszym sparingu Limanovia Szubryt zremisowała 1:1 z występującym III lidze śląsko-opolskiej  GKS-em 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój).
Limanovia w przekroju całego spotkania była stroną przeważającą, mimo tego, że w polu grała bez zmian, w przeciwieństwie do przeciwnika, który w trakcie spotkania wymienił aż 6-miu zawodników. Bramka dla przeciwnika padła po błędzie naszego obrońcy zaraz na początku spotkania. W ostatniej minucie pierwszej połowy meczu wyrównał Arkadiusz Serafin. Limanovia miała jeszcze kilka dogodnych sytuacji, aby przeważyć wynik spotkania na swoją korzyść. Między innymi Tarasenko w ostatniej minucie po rozegraniu krótkiego rogu uderzył po długim, lecz bramkarz końcami palców sięgnął piłki i zdążył sparować ją na aut.
W zespole Limanovii dały się odczuć trudy kończącego się zgrupowania, podczas którego intensywnie 2 razy dziennie trenowano, oraz rozegrano w ciągu paru dni 3 gry kontrolne. Kilku zawodników narzekało na przeziębienia /m in. Skiba, Waksmundzki, Mysiak/, jednak brali oni udział w codziennych zajęciach i sparingach. Pecha miał jedynie Bruno Żołądź, którego zaraz po przyjeździe na zgrupowanie dopadła choroba i był wyłączony z zajęć. Natomiast kapitan Limanovii Radosław Kulewicz odczuwający ból w stawie skokowym trenował indywidualnie i prawdopodobnie zdaniem sztabu szkoleniowego w najbliższy wtorek wróci do normalnego treningu.
Jutro zawodnicy odbędą jeszcze dwa treningi i  po południu wyjadą ze zgrupowania. Będą mieli dwa dni odpoczynku. Spotkają się ponownie we wtorek i wyjadą do Wieliczki, gdzie rozegrane zostanie kolejne spotkanie sparingowe. Tym razem przeciwnikiem będą trzecioligowe rezerwy Górnika Zabrze. Spotkanie rozegrane zostanie o godz. 14.00 na naturalnej, murawie stadionu Górnika Wieliczka, lub na sztucznej w zależności od warunków pogodowych.

Plan sparingów w okresie przygotowawczym z wynikami dotychczasowych sprawdzianów: