2015-02-14 20:19:08
Partizán Bardejov /SVK/ - Limanovia Szubryt 1-0

Partizán Bardejov /SVK/ - Limanovia Szubryt 1-0 (1-0)

Bramka: Loïc Gagnon 18' (k)

Partizán Bardejov: Dušan Molčan (Richard Gmitter) - Vladimír Andraščík, Vladislav Palša, Vladimír Staš, Slavomír Kica - Ján Zápotoka (27 Michal Berecký), Lukáš Zápotoka, Ladislav Stachura, Marko Milunović, Szymon Gruca, Loïc Gagnon. W II połowie grali także: Michal Kutlík, René Revák, Ján Guľa, Dominik Kačmár, Dávid Belunek, Patrik Bialončík.

Limanovia Szubryt: Waldemar Sotnicki - Łukasz Derbich, Walid Kandel, Piotr Koman, Dawid Basta, Martin Pribula, Bruno Żołądź, Ołeksandr Tarasenko, Donczo Atanasow, Artur Skiba, Marcin Chmiest. W II połowie grali także: Maciej Mysiak, Łukasz Wolsztyński, Arkadiusz Serafin, Michał Grunt, Rafał Wolsztyński.

Zespół Limanovii Szubryt przegrał 0-1 w sparingu rozegranym na Słowacji z Partizánem Bardejov - trzecią drużyną wschodniej grupy drugiej ligi słowackiej. Jedyna bramka padła w 18’ spotkania za faul w polu karnym Tarasenki na zawodniku gospodarzy. Pewnym egzekutorem „jedenastki” był Loïc Gagnon francuz występujący w szeregach Partizana.
Spotkanie było wyrównane i z przebiegu gry sprawiedliwy byłby remis, gdyż obie drużyny stworzyły w zasadzie po równo okazji do zdobycia gola. Niestety, do poziomu gry zawodników obydwu jedenastek nie dostroił się miejscowy sędzia, który w wielu swoich werdyktach krzywdził nasz zespół, wyraźnie sprzyjając gospodarzom.
W słowackiej drużynie wystąpili m.in. polski pomocnik Szymon Gruca, oraz były gracz Lecha Poznań Ján Zápotoka.
Spotkanie rozegrano na sztucznym boisku Stadionu Miejskiego w Bardejowie.
Był to ostatni sprawdzian Limanovii przed wyjazdem na zgrupowanie w Kamieniu k/Rybnika, gdzie przebywać będą od 16-go do 21 lutego. Podczas zgrupowania zaplanowane są dwie gry kontrolne z trzecioligowymi zespołami śląskimi: z GKS Pniówek 74 Pawłowice Śląskie - III Liga (opolsko-śląska) - /13 miejsce/ 17.02.2015 (wtorek) ,oraz z GKS 1962 Jastrzębie /7 miejsce/ 20 lutego 2015 /piątek/.

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 4670, Skomentowano 0 razy