MKS Limanovia Szubryt – Can-Pack Okocimski Brzesko 1:1 (1:1)

Bramki:
1-0 Artur Skiba 34' (k)
1-1 Wojciech Wojcieszyński

Limanovia Limanowa: 1.połowa: Waldemar Sotnicki – Łukasz Derbich, Radosław Kulewicz, Walid Kandel (34. Maciej Mysiak), Dawid Basta – Piotr Koman, Artur Skiba, Martin Pribula, Miroslav Polajcek, Arkadiusz Serafin – Zawodnik Testowany (34. Marcin Chmiest)
2.połowa: Mateusz Mika – Mateusz Niechciał, Zawodnik Testowany, Maciej Mysiak (63. Paweł Czajka), Damian Majcher – Bruno Żołądź, Ołeksandr Tarasenko, Józef Piwowarczyk, Rafał Waksmundzki – Zawodnik Testowany, Marcin Chmiest (63. Michał Grunt).

Can-Pack Okocimski Brzesko: 1.połowa: Rafał Mazur – Mateusz Wawryka, Arkadiusz Garzeł, Radosław Jacek, Aleksander Ślęczka – Arkadiusz Ryś, Wojciech Wojcieszyński, Taras Jaworskyj, Kamil Białkowski, Sani Abubakar – Jurij Hłuszko
2.połowa: Robert Błąkała – Jakub Baran, Arkadiusz Garzeł, Radosław Jacek (68. Mateusz Wawryka), Mateusz Kasprzyk – Arkadiusz Ryś (68. Taras Jaworskyj), Patryk Bryła, Wojciech Wojcieszyński, Wojciech Dziadzio, Michał Guja – Jurij Hłuszko (68. Kamil Białkowski)

Sędziowie: Sebastian Krasny – Tomasz Tatarzyński, Mateusz Jurgała

Na boisku treningowym krakowskiej Garbarni doszło dziś do starcia dwóch ekip drugoligowych: Limanovia Szubryt zmierzyła się z zespołem Can-Pack Okocimski Brzesko.
Obie drużyny po rundzie jesiennej i dwóch kolejkach rozegranych awansem, znajdują się w dolnym rejonie ligowej tabeli. Po rundzie jesiennej w lepszej sytuacji znajduje się Okocimski, który z 18 punktami zajmuje miejsce tuż nad strefą spadkową. Zaledwie 12 oczek zgromadziła jak dotąd Limanovia, zamykając w ten sposób tabelę II ligi.
Ligowe spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się bezbramkowym remisem. Drużyny Limanovii i Okocimskiego podzieliły się punktami 28 września ubiegłego roku, na stadionie w Limanowej.
Podopieczni Ryszarda Wieczorka rozegrali już aż siedem sparingów. Limanovia pokonała MKS Trzebinię/Siersza, Podhale Nowy Targ oraz MKS Władysławowo, przegrała z Garbarnią i Puszczą Niepołomice, a także bezbramkowo zremisowała z Porońcem Poronin i GKS-em Tychy.
Drużyna prowadzona od niedawna przez Tomasza Kulawika rozpoczęła okres przygotowawczy później, a pierwszy sparing Okocimski rozegrał dopiero 21 stycznia, remisując 2:2 z Gryfem Wejherowo. Takim samym rezultatem zakończył się mecz z Sandecją Nowy Sącz, a spotkanie z Arką Gdynia "Piwosze" przegrali w stosunku 0:4.

Ostatecznie spotkanie dzisiejsze zakończyło się remisem 1:1. Obydwie bramki padły w pierwszej połowie spotkania.

Przebieg meczu można prześledzić w relacji redaktora Adama Delimata w serwisie lajfy.com

Następny sprawdzian już w najbliższą środę, a przeciwnikiem Limanovii Szubryt będzie zespół I ligi słowackiej (grupa wschodnia) FK Poprad. Spotkanie rozegrane zostanie 11 lutego 2015 r. godz. 16.00 na sztucznym boisku Popradu.