Limanovia Szubryt – MKS Trzebinia Siersza 3:2 (0:1)

1-2 - Bruno Żołądź 55’
2-2 - Marcin Chmiest 87’
3-2 - Marcin Chmiest 89

Sędziowie: Piotr Nowak – Jacek Tylek, Łukasz Ćwierz

Limanovia Limanowa: (I połowa) zawodnik testowany - zawodnik testowany, zawodnik testowany, Walid Kandel, zawodnik testowany - zawodnik testowany, Jakub Więcławek, zawodnik testowany, Józef Piwowarczyk - zawodnik testowany, zawodnik testowany.
(II połowa): zawodnik testowany - zawodnik testowany, Paweł Czajka, Maciej Mysiak, Mateusz Niechciał - Arkadiusz Serafin, Artur Skiba, Bruno Żołądź, zawodnik testowany - Michał Grunt, Marcin Chmiest.

MKS Trzebinia/Siersza: (I połowa) Krzysztof Pająk - Krzysztof Sieczko, Marcin Kalinowski, Sebastian Ołownia, Damian Lickiewicz - Jakub Juraszek, Michał Kowalik, Maciej Muras, Marcin Giermek, Maciej Domurat - Adrian Kukla.
(II połowa): Łukasz Gielarowski - Krzysztof Sieczko, Radosław Górka, Rafał Grzebinoga, Marcin Pluta, Maciej Muras, Damian Lickiewicz, zawodnik testowany, Karol Jędrzejczyk, Rajmund Raźniak, Piotr Witoń.

W dniu dzisiejszym na sztucznej murawie boiska w Wieliczce i przy pięknej słonecznej pogodzie, zespół Limanovii Szubryt rozegrał pierwsze z zaplanowanej serii spotkań kontrolnych w ramach przygotowań do rundy rewanżowej II ligi. Przeciwnikiem naszego zespołu była ekipa III ligowego MKS Trzebinia/Siersza. Spotkanie rozegrano 2x45 minut.
W pierwszej połowie trener Ryszard Wieczorek desygnował do gry jedenastkę złożoną w połowie z młodzieżowców w tym testowanego bramkarza młodzieżowca.  Odsłona ta zakończyła się jednobramkowym prowadzeniem zespołu z Trzebini.
Druga odsłona w której w porównaniu do pierwszej pozostał w bramce jedynie testowany młodzieżowiec wyglądała znacznie lepiej zwłaszcza jej końcówka, kiedy to Limanovia za sprawą skutecznego Marcina Chmiesta doprowadziła do wyrównania, a chwilę później ten sam zawodnik przesądził o końcowym wyniku tego spotkania.
Podczas sparingu przy bocznej linii indywidualnie ćwiczyli: Piotr Koman, Łukasz Derbich, Dawid Basta, Mateusz Mika, Waldemar Sotnicki, oraz Damian Majcher. Natomiast Radosław Kulewicz i Łukasz Pietras który narzekał na drobny uraz, byli zwolnieni z dzisiejszych zajęć.

Przebieg dzisiejszego spotkania w relacji tekstowej red. Adama Delimata można prześledzić za pośrednictwem serwisu–lajfy. com

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 5811, Skomentowano 0 razy