Dunajec Nowy Sącz vs Limanovia Electrical MOS PL 0:4

Bramki:
Kożuch x2, Kurek x2

Skład: Kordeczka - Trojański, Smoleń, Gąsiorek, Talar(Golonka) - Bubula - Kurek, Król(Sułkowski), Porębski(Dutka), Wójtowicz - Kożuch(Piszczek) a ponadto Pietrzak

Beniaminek Małopolskiej Ligi Juniorów z Limanowej nie spuszcza z tonu. W drugiej kolejce wygrał zdecydowanie z zespołem Dunajca. Mimo wysokiego zwycięstwa obie drużyny stoczyły wyrównany bój, jednak więcej zimnej krwi w kluczowych momentach zademonstrował zespół Limanovii Elektrical MOS PL. Wysokie prowadzenie Goście wypracowali sobie już w pierwszej połowie, po której prowadzili 3:0. Strzelanie rozpoczął Kożuch który sprytnym strzałem głową zmieścił piłkę nad interweniującym bramkarzem gospodarzy. Drugą bramkę również z głowy zdobył Kurek po kapitalnej wrzutce Porębskiego. Trzeci gol był dziełem Kożucha który wykończył rajd prawą stroną Trojańskiego. Natomiast w drugiej połowie to zespół z Dunajca przeważał na boisku starając się zdobyć kontaktowego gola jednak Limanovia umiejętnie się broniła i groźnie kontratakowała gospodarzy. Jedną z takich kontr na bramkę zamienił Kurek, który przelobował strzałem głową bramkarza w sytuacji sam na sam.
 Gra w wykonaniu Limanovii nie wyglądała w tym meczu tak okazale jak w pierwszym spotkaniu z Wieliczką. Dużo było niecelnych podań i nonszalancji w poczynaniach obronnych. Dlatego też wynik do końcowych minut był sprawą otwartą. Za tydzień czeka nas zapewne najcięższy z dotychczasowych przeciwników gdyż staniemy na przeciwko Sandecji Nowy Sącz na wyjeździe.

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 4182, Skomentowano 0 razy