Puszcza Niepołomice – Limanovia Szubryt 2:4 (2:0) (0:3) (0:1)

2-2 Waksmundzki 64'
2-3 Skiba 79'
2-4 Orłowski 90'

Puszcza Niepołomice:
0’-40’ Sobieszczyk – Cichy, Biernat, Napierała, Zawodnik Testowany – Kiełtyka, Gawęcki, Zawodnik Testowany, Nowak, Zaremba – Zawodnik Testowany

41’-80’ Cieśla – Zawodnik Testowany, Biernat, Napierała, Zawodnik Testowany – Zawodnik Testowany, Gawęcki, Balawender, Kiełtyka, Zaremba – Zawodnik Testowany

81’-120’: Maciejewski – Zawodnik Testowany, Strózik, Koman, Zawodnik Testowany – Mizia, Kotwica, Uwakwe, Przybył, Zawodnik Testowany – Zawodnik Testowany

Limanovia Szubryt Limanowa:
0’-40’ Sotnicki – Komorek, Janur, Merklinger, Czajka, Serafin, Krówczyński, Sadio, Pietras, Piwowarczyk, Kozieł

41’-80’
Sotnicki (61. Mastalerz) – Sadio, Janur (61. Ziniak), Merklinger (61. Orłowski), Czajka, Serafin, Jastrzębski, Zawadzki, Orzechowski, Skiba, Piwowarczyk (61. Waksmundzki), Nwachukwu

81’-120’ Mastalerz – Sadio, Ziniak, Orłowski, Komorek, Jastrzębski, Gogola, Orzechowski, Waksmundzki, Nwachukwu, Fall

Sędziowali:

Piotr Kaleta-Sędzia Główny
Kamil Grochal-Asystent 1
Grzegorz Grochal-Asystent 2

Spotkanie rozegrano w trzech osłonach każda po 40 minut.

Relacja akcja po akcji - 3 tercje:

3’ Szansa dla Puszczy, głową uderzał Napierała, jednak Sotnicki popisał się dobrą interwencją i sparował piłkę
       na poprzeczkę!
  8’ Pewną interwencją w obronie popisał się duet środkowych obrońców Puszczy.
10’ W starciu z rywalem ucierpiał Merklinger, który jednak po chwili podniósł się z boiska.
11’ Serafin do Pietrasa, ten uderzył precyzyjnie, jednak nie sprawił większych problemów Sobieszczykowi.
12’ Rzut wolny dla Puszczy, szansa na dośrodkowanie.
13’ Dośrodkowanie w pole karne, pojedynek główkowy z Napierałą wygrał jednak Merklinger.
14’ Dośrodkowanie Komorka z prawej strony pada łupem Sobieszczyka.
16’ W dobrej sytuacji znalazł się Zaremba, jednak znakomitą i ofiarną interwencją popisał się Janur!
17’ 1-0 Gol dla Puszczy!
Dobre podanie w kierunku czarnoskórego ZAWODNIKA TESTOWANEGO w barwach klubu z Niepołomic, który popisał się mocnym uderzeniem pod poprzeczkę i otworzył wynik spotkania!
19’ Pod polem karnym Limanovii piłkę stracił Zaremba.
22’ Piłka na połowie Puszczy, drużynie z Limanowej nie udaje się jednak stworzyć składnej ofensywnej akcji.
25’ Przy linii bocznej faulowany Serafin.
26’ Dośrodkowanie Krówczyńskiego w pole karne, tam do piłki najwyżej wyskoczył Napierała.
28’ Na spalonym złapany Kozioł.
29’ Faul Napierały na Serafinie, Komorek przed szansą z rzutu wolnego.
29’ Płaskie uderzenie Komorka obok słupka.
31’ W pole karne wpadł Piwowarczyk, jednak stracił piłkę w okolicach linii 16 metra.
33’ Dośrodkowanie z prawego skrzydła, piłka ląduje w rękawicach Sotnickiego.
34’ Mocny strzał Pietrasa zablokowany przez Napierałę.
35’ Dośrodkowanie Zaremby nie znalazło adresata w polu karnym.
36’ Podanie Pietrasa skutecznie przecina Biernat.
38’ 2-0 Gol dla Puszczy!
Znów do piłki dopadł czarnoskóry ZAWODNIK TESTOWANY, który wykorzystał błąd Czajki i skierował piłkę do siatki!

39’ Mocne uderzenie Serafina, po którym piłka przeleciała wysoko ponad poprzeczką.

43’ Mocne uderzenie Czajki ponad poprzeczką.
46’ Nwachukwu do Piwowarczyka, uderzenie tego drugiego zostało jednak zablokowane.
49’ Zamieszanie na połowie Limanovii, defensywa drużyny z Limanowej w porę wyjaśniła jednak sytuację.
51’ Mocno sprzed pola karnego uderzał Balawender, dobrą interwencją popisał się jednak Sotnicki.
55’ 2-1 Gol dla Limanovii!
Na bezpośrednie uderzenie z rzutu wolnego z ostrego kąta zdecydował się ARTUR SKIBA, który precyzyjnym strzałem zaskoczył bramkarza!
56’ Zbyt mocne dośrodkowanie Sadio, akcja Limanovii przerwana.
57’ Rzut wolny dla Puszczy, uderzenie Zaremby ponad poprzeczką.
62’ W zespole Puszczy na boisku pojawili się: Zawodnik Testowany, Paweł Strózik, Patryk Kołodziej, Longinus Uwakwe, Wojciech Przybył i Marek Mizia.
64’ 2-2 Gol dla Limanovii!
Z prawej strony boiska dośrodkowywał Nwachukwu, w polu karnym czekał już RAFAŁ WAKSMUNDZKI, który pewnym uderzeniem doprowadza do remisu!

66’ Faul w środku pola, od rzutu wolnego Puszcza.
69’ W sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Zawodnik Testowany, jednak znakomitą interwencją popisał się Mastalerz!
70' Niepewnie we własnym polu karnym zachował się Ziniak, na jego szczęście zawodnicy Puszczy nie potrafili wykorzystać jego błędu.
71’ Zamieszanie pod bramką Limanovii, sytuację w porę wyjaśnia Mastalerz.
72’ Prostopadłe podanie Sadio do Skiby, ten w dobrej sytuacji przegrywa jednak pojedynek z bramkarzem Puszczy!
73’ Znów uderzenie Skiby, tym razem wysoko ponad poprzeczką.
74’ Kolejne ładne podanie Sadio, tym razem do Jastrzębskiego, który nie trafił jednak w światło bramki.
77’ Znów w dobrej sytuacji Zawodnik Testowany z numerem 2., tym razem uderzył jednak obok bramki Mastalerza!
79’ 2-3 Gol dla Limanovii!
Kolejna ładna akcja drużyny z Limanowej, Nwachukwu z prawej strony wyłożył piłkę ARTUROWI SKIBIE, który zdobywa w ten sposób swoją drugą bramkę w tym meczu!

80’ Piłka pod bramką Limanovii, znów pewną interwencją popisał się Mastalerz.

81’ Starcie Uwakwe z Zawadzkim, obyło się jednak bez kartek.
83’ Dużo walki na boisku, przed chwilą wślizgiem powstrzymany Strózik.
86’ Z boiska nie podnosi się Komorek, któremu udzielana jest teraz pomoc medyczna.
89’ Przed polem karnym faulowany Orzechowski, szansa dla Limanovii z rzutu wolnego.
90’ 2-4 Gol dla Limanovii!
Do rzutu wolnego podszedł testowany ORŁOWSKI i mocnym uderzeniem nie dał szans bramkarzowi Puszczy!

92’ Dobra sytuacja dla Puszczy, zawodnik z Niepołomic nie trafił jednak w światło bramki.
94’ Kotwica do Mizi, ten stracił jednak piłkę pod polem karnym Limanovii.
95’ Dośrodkowanie Kotwicy zbyt mocne, żaden z zawodników Puszczy nie był w stanie przeciąć tego podania.
96’ Zbyt mocne podanie do Mizi, który nie zdołał dogonić piłki przed końcową linią.
98’ Sam na sam z bramkarzem znalazł się Marek Mizia, jednak przegrał pojedynek z Mastalerzem! Tak czy inaczej bramki by nie było, sędzia dopatrzył się bowiem spalonego.
100’ Z rzutu wolnego uderzał Nwachukwu, piłka zatrzymała się jednak na murze.
101’ Ładny techniczny strzał Komorka z lewej strony pola karnego, z trudem obronił bramkarz Puszczy!
102’ Na spalonym złapany Przybył.
104’ Indywidualna akcja Mizi, który wpadł w pole karne jednak dośrodkował zdecydowanie zbyt wysoko.
105’ W natarciu piłkarze Puszczy, uderzenia próbowali Zawodnik Testowany i Przybył, jednak piłka zatrzymała się kolejno na słupku i na poprzeczce!
107’ Znów indywidualnie Mizia, tym razem jego uderzenie nie trafiło w światło bramki.
109’ Sadio wygrał pojedynek główkowy z Mizią, akcja Puszczy przerwana.
110’ Indywidualna akcja Komorka przerwana faulem.
111’ Na pozycji spalonej złapany Waksmundzki.
112’ Sam na sam z bramkarzem Marek Mizia, w pierwszej chwili oddanie strzału skutecznie utrudnił mu Sadio, a po chwili próba zawodnika Puszczy minęła bramkę zespołu z Limanowej!
114’ Nieudanie podanie Orzechowskiego przerywa akcję Limanovii.
115’ Fall do Nwachukwu, ten został jednak złapany na spalonym.
116’ Zagranie Nwachukwu do Falla, ten znalazł się w czystej sytuacji, jednak nie zdołał dobrze przeciąć podania i stracił piłkę!
117’ Kolejny raz dobrą interwencją popisał się Mastalerz, dobre zawody rozgrywa dziś młody bramkarz Limanovii!
118’ W dobrej sytuacji znalazł się Fall, który uderzył jednak minimalnie obok bramki.
120' Koniec spotkania !!!