15. BOCHEŃSKI KS 34 31
16. DUNAJEC Zakliczyn 34 24
17. JARMUTA Szczawnica 34 22
18. RADŁOVIA Radłów 34 6

Które miejsce w tabeli zajmie MKS LIMANOVIA na koniec sezonu 2021/2022 w IV Lidze?

2 sparing: wygrana z Orawą Jabłonka na obozie w Zakopanem.

2022-01-25 09:19:45
IV-ligowa Limanovia Limanowa rozegrała swój drugi sparing w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej. Na zakończenie obozu sportowego w Zakopanem podopieczni Pawła Zegarka wygrali z Orawą Jabłonka (podhalańska Klasa A) 3-2.

Wszystkie bramki dla Limanovii padły w pierwszej połowie.

Bramki dla Limanovii: 1:0 Paweł Pławecki (asysta Grzegorz Mus) - 17 minuta, 2:0 Maciej Krzyżak (asysta Paweł Matras) - 23 minuta, 3:0 Paweł Matras (asysta Grzegorz Król) - 35 minuta. 3:1 gol dla Orawy z rzutu karnego - 44 minuta. 3:2 gol dla Orawy - 89 minuta.

Nie zagrali zawodnicy testowani w innych klubach: Bartosz Kościółek, Arsen Bandarenka i Kacper Czernicki oraz Karol Mus (lekka kontuzja), a także 19-letni brazylijski piłkarz z włoskim paszportem, Natha Bertuol, który otrzymał w styczniu zaproszenie z jego kraju do rozegrania ważnego Pucharu w kategorii do 20 lat.

W limanowskim zespole wystąpiło pięciu zawodników z zespołu juniorów starszych: Paweł Kulig (wychowanek Wierchy Pasierbiec, 2003, napastnik), Kamil Śliwa (wychowanek KS Tymbark, 2004, pomocnik), Radosław Pławecki (AKS Ujanowice, 2003, obrońca), Konrad Palacz (wychowanek KS Tymbark, 2003, napastnik), Stanisław Hobot (wychowanek Dobrzanka Dobra, 2005, pomocnik).

Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:2 dla Limanovii, która kontrolowała to spotkanie i powinna wygrać je bardzo wysoko, bowiem w większości czasu rywale byli zepchnięci tylko do defensywy. Jednakże, w momencie posiadania piłki rywale starali się rozgrywać i stworzyli kilka sytuacji bramkowych, wykorzystując swoje dwie sytuacje bramkowe. Pod koniec pierwszej połowy rywale strzelili bramkę z rzutu karnego. Natomiast, w drugiej połowie strzelili bramkę kontaktową w ostatniej minucie meczu.

Mecz kontrolny rozgrywany był w bardzo trudnych warunkach pogodowych, na obiekcie API Zakopane - Ośrodku Rekreacyjno Wypoczynkowym, w którym był równiez nocleg.

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 1624, Skomentowano 0 razy