IV liga: Glinik rozbity przez Limanovię. Prowadzenie już po 20 sekundach.

2020-09-12 20:27:27
Małopolska-wchód. Limanovia wysoko pokonała u siebie drużynę z Gorlic. Prowadzenie objęła już w 20 sekundzie za sprawą Sylwestra Tokarza (wychowanek Sandecji Nowy Sącz), który wraca już do formy po kontuzji.

LIMANOVIA LIMANOWA - GILINIK GORLICE 4:0 (1:0)

BRAMKI: 1:0 Sylwester Tokarz 1 (asysta Szymon Witek), 2:0 Grzegorz Mus 48 (asysta Sylwester Tokarz), 3:0 Sebastian Jacak 68 (asysta Mateusz Wilk), 4:0 Sebastian Jacak 73 karny (faulowany Maciej Krzyżak).

Żółte kartki: K. Mus - Kukla, Casallas, Gogola, Szura, Mituś, Kubik.

Sędzia główny: Rafał Gnutek (KS Bochnia). Asystent 1: Janusz Zwieńczuk. Asystent 2: Kamil Nawrocki.

MKS Limanovia: Wojciech Mastalerz - Szymon Witek, Skrzatek, Karol Mus, Łukasz Krupa (72 Mateusz Dara) - Kamil Kurczab (60 Mateusz Wilk), Grzegorz Mus, Maciej Krzyżak, Sebastian Jacak (73 Dawid Basta), Szymon Majeran (73 Paweł Matras) - Sylwester Tokarz (68 Wojciech Kalisz). A także: Jakub Wiktor i Paweł Pławecki.

Trener: Piotr Kapusta, II trener: Arkadiusz Sajdak. Fizjoterapeuta: Łukasz Zelek. Kierownik drużyny: Mateusz Wroński.

GKS Glinik: Kubik - Mituś (80 Śliwa), Drąg, Kukla (84 Ogrodnik), Martuszewski - Gogola, Szura (72 Setlik), Krzysztoń, Casallas (65 Tarasek) - Kmak, Grela (80 Rąpała).

Glinik Gorlice doznał pierwszej porażki w tym sezonie. Wbrew wynikowi, przyjezdni postawili Limanovii twarde warunki. Zwłaszcza w pierwszej połowie goście byli bardzo groźni. Gospodarze wyszli już na prowadzenie w 20 sekundzie, po golu Sylwestra Tokarza. Glinik w pierwszej połowie zmarnował okazję na wyrównanie. Po zmianie stron Limanovia szybko podwyższyła swoje prowadzenie. A z upływem czasu uwidaczniała się wyraźna przewaga gospodarzy. W efekcie dwa kolejne gole Trójkolorowych dobiły zespół z Gorlic.

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 2542, Skomentowano 0 razy