15. BOCHEŃSKI KS 34 31
16. DUNAJEC Zakliczyn 34 24
17. JARMUTA Szczawnica 34 22
18. RADŁOVIA Radłów 34 6

Które miejsce w tabeli zajmie MKS LIMANOVIA na koniec sezonu 2021/2022 w IV Lidze?

Limanovia zdobyła dwa razy Smoka Wawelskiego!!

2020-03-10 20:42:29
W Krakowie rozegrany został kolejny mocno obsadzony Turniej Smoka Wawelskiego. Ponownie sukces odniosła Akademia Piłkarska Limanovia. Tydzień wcześniej zwyciężyła w kategorii do lat 10. Tym razem była najlepsza w starszej kategorii.

Drużyna LIMANOVII z rocznika 2009 po dwóch dniach ciężkiej walki w Międzynarodowym turnieju Smoka Wawelskiego bez porażki wskoczyła na pierwsze miejsce. Były to bardzo silne ekipy z: Ukrainy, Tarnovii Tarnów, Rekordu Bielsko Biała oraz Agrykoli Warszawa, które musiały uznać naszą wyższość.

- Do tego MVP turnieju został nasz zawodnik: Tomek Włodarczyk. W nagrodę chłopcy pojadą do Dortmundu.

- - -

Tydzień wcześniej w Krakowie rozegrany został również mocno obsadzony Turniej Smoka Wawelskiego, w którym rywalizowali tym razem zawodnicy do lat 10. Zwycieżyła ponownie AP Limanovia - pokonując ważne ośrodki piłkarskiego szkolenia. Podopieczni Sebastiana Wójcika w nagrodę wyjadą na mecz Borussii Dortmund.

Dwa dni grania, 10 spotkań po 15 minut, ogromna hala, 30 strzelonych bramek i tylko jedna stracona - podsumowała Akademia Piłkarska Limanovia.

- To w telegraficznym skrócie weekendowy bilans naszych młodych piłkarzy. Za nami takie drużyny jak Juventus Warszawa, Hutnik Kraków, Dalin Myślenice, Ukrainskie Galich Rystar, APN Mielec, FC Legnica oraz inne drużyny, a było ich aż 24. Nie zaznali porażki i z każdym meczem krok po kroku i w coraz lepszym stylu pokonywali każdego kto stanął im na drodze. Do tego trzeba dodać MVP turnieju dla naszego zawodnika Witka Mrożka, aczkolwiek każdy z zawodników pokazał, że w tej drużynie nie jest w nagrodę, a dlatego ze daje z siebie wszystko i potrafi robić to co kocha na najwyższym poziomie jak na swój wiek.

W nagrodę chłopcy wraz z kadrą trenerską wyjadą na mecz Borussii Dortmund i bardzo prawdopodobne, że spotkają się z samym Łukaszem Piszczkiem. Gratulacje dla naszych małych ale i coraz większych mistrzów!

A tydzień później, jak wiemy, nasi orlicy starsi powtórzyli wyczyn młodszych kolegów. GRATULACJE dla obu drużyn i trenerow!!!

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 2380, Skomentowano 0 razy