MLT 2004: Wygrana z Górnikiem Wieliczka. Rywale bezsilni wobec Szczepana Dziadonia.

2019-04-07 08:06:56
Małopolska Liga Trampkarzy 2004, II liga wojewódzka, kolejka 4. Bardzo ważna wygrana podopiecznych Zbigniewa Twaroga, która pozwala utrzymać się w czubie tabeli, w kontekście walki o powrót do I Ligi.

MKS Limanovia Limanowa - KS Górnik Wieliczka 3-2 (1-1)
Bramki: 1:0 Szczepan Dziadoń (as. Szymon Urbański) w 1 minucie, 1:1 goście: B.Jaśkowiec 31, 2:1 Szczepan Dziadoń (dobitka po strzale Adriana Kądziołki) 50, 3:1 Marek Mrożek (as. Szczepan Dziadoń), 3:2 goście: D.Duda 70.

Sędzia główny: Tomasz Śmierciak

MKS LIMANOVIA: Adrian Leśniak - Adrian Kądziołka, Szymon Urbański, Szczepan Dziadoń, Konrad Król, Marek Mrożek (C), Kamil Śliwa, Bartłomiej Kurek, Michał Piwowar, Bartłomiej Twaróg, Wiktor Włodarczyk, MichaŁ Zelek. Jakub Hybel, Łukasz Florek, Tomasz Hebda. Trener: Zbigniew Twaróg. Kierownik drużyny: Mateusz Wroński.

Mecz był typowym meczem walki o punkty, bardzo cenne punkty...

Spotkanie zacząło się od szybko zdobytej bramki przez gospodarzy w pierwszej minucie meczu, której autorem był Szczepan Dziadoń, po asyście Szymona Urbańskiego. Wydawało się, że Limanovia pójdzie za ciosem i szybko zdobędzie drugą bramkę, bo miała sporo (niewykorzystanych) sytuacji bramkowych. Niestety, ale na przerwę drużyny schodziły z wynikiem remisowym, bo goście w 31 minucie doprowadzili do remisu.

Dwie szybko strzelone bramki po przerwie przez Trójkolorowych pozwoliły gospodarzom już na spokojniejszą grę. Najpierw strzał z ok. 20 metrów Adriana Kądziołki i piłkę odbija prze siebie bramkarz gości, a skutecznie dobija Szczepan Dziadoń, następnie trzecią bramkę strzela Marek Mrożek po asyście Szczepana Dziadonia - który miał udział we wszystkich trzech bramkach dla Limnovii. I nawet bramka zdobyta przez gości w końcówce meczu nie odebrała limanowskiej drużynie ważnych trzech punktów.

Następny mecz ligowy, w ramach 5. kolejki, Trampkarze starsi Limanovii (2004 i młodsi) rozegrają na wyjeździe, tj. w sobotę dn. 13 kwietnia 2019 r. o godz. 10:00 z drużyną Bruk-Bet Termalica Nieciecza.

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 3551, Skomentowano 0 razy