IV liga: Kapitalna końcówka Limanovii! Wzmocnione rezerwy Sandecji pokonane.

2018-10-20 19:14:51
IV LIGA, MAŁOPOLSKA-WSCHÓD, 12 kolejka. Limanovia wygrała u siebie z rezerwami Sandecji i pozostaje liderem rozgrywek. Był to siódmy mecz w tym sezonie podopiecznych Andrzeja Paszkiewicza przed własną publicznością i siódmy zwycięski.

W szeregach gości pojawiło się 7 zawodników z pierwzzej drużyny, którzy grywali w pierwszym zespole, na boiskach I ligi. Jest to przede wszystkim Flis, Kanach, Manojan i Maciej Korzym (na koncie 240 meczów w ekstraklasie w różnych klubach i 38 goli). W dodatku Limanovia przystąpiła do tego spotkania poważnie osłabiona brakiem kontuzjowanego Kacpra Orłowskiego.

MKS LIMANOVIA LIMANOWA - MKS SANDECJA II NOWY SĄCZ 2:0 (0:0)

1:0 Arkadiusz Serafin głową (as. Szymon Witek) 89 min. 2:0 Mateusz Lampart (as. Paweł Matras) 90(+1) min.

Żółte kartki: Krzyżak (Limanovia) - Szczepański dwie (Sandecja). Czerwona kartka: Szczepański w 60 minucie w konsekwencji dwóch żółtych.

Sędzia główny: Damian First. Sędzia Asystent 1: Bogusław Moron. Sędzia Asystent 2: Piotr Firlit.

Limanovia: Daniel Bomba - Szymon Witek, Daniel Nowak, Kamil Kurczab, Karol Mus - Karol Filipek (84 Paweł Matras), Maciej Krzyżak (77 Piotr Matras), Arkadiusz Serafin (89 Mateusz Matlęga), Sebastian Jacak - Mateusz Lampart, Rafał Gadzina (70 Bartłomiej Żurek).

Sztab Limanovii podczas meczu: I trener: Andrzej Paszkiewicz. II trener: Mateusz Wroński. Kierownik drużyny: Marian Wrona. Fizjoterapeuta: Patryk Piotrowski.

Sandecja II: Kapsa - Flis, Łukasik, Szeliga, Maślanka - Smoleń (60 Tokarz), Kanach, Manojan, Szczepański, Kuźma (15 Nowak, 82 Ogorzałek) - Korzym (77 Dyląg).

Był to jeden z najlepszych meczów Limanovii w tym sezonie. Mimo wzmocnienia rywali gospodarze posiadali przewagę. Od 60 minuty sądeczanie grali w liczebnym osłabieniu i Limanovia ruszyła do bardziej zdecydowanych ataków. Jednak gole zdobywała dopiero w końcówce.

W 89 minucie dośrodkował Szymon Witek, a Arkadiusz Serafin celną główką pokonał Kapsę. Chwilę później gospodarze przeprowadzili szybką kontrę i podaniu od Pawła Matrasa wynik spotkania ustalił Mateusz Lampart.

Okocimski KS Brzesko 1-0 Lubań Maniowy 20 października, 15:00

IV liga 2018/2019, grupa: małopolska (wschód)

RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
16.  Olimpia Pisarzowa 12 2 0 2 10 9-24 0 1 4 4-13 0 1 6 5-11

* W najbliższą środę DERBY o godz. 15:00; Limanovia gra na wyjeździe zaległe spotkanie z Orkanem Szczyrzyc.

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 3430, Skomentowano 0 razy