MLT 2005: komplet punktów z Tarnovią w niesamowitych okolicznościach.

2018-09-02 15:17:29
Małopolska Liga Trampkarzy młodszych 2005: historyczna pierwsza wygrana nowej drużyny: trampkarzy młodszych Limanovii w Małopolskiej Lidze. Mikołaj Wrona i Natan Szewczyk rozprawili się z Tarnovią w ostatniej minucie meczu!

MKS Tarnovia Tarnów - MKS Limanovia Limanowa 1-2 (0-0)

BRAMKI: 0:1 Wojciech Bielecki /Tarnovia/, 59 minuta. 1:1 Mikołaj Wrona (as. Natan Szewczyk) 69 minuta. 2:1 Natan Szewczyk (as. Mikołaj Wrona) 70(+1) minuta.

Mecz trwał 2x35 minut (70 minut).

Skład Limanovii:
Kacper Piaskowy - Bartosz Pietryga, Jakub Kielar, Bartłomiej Młynarczyk, Kacper Gonet, Mateusz Mąka, Stanisław Hobot, Jakub Smoleń (C), Mikołaj Wrona, Jakub Stach, Natan Szewczyk, a także: Miłosz Świerzowski - Kacper Dutka, Filip Bulanda, Kacper Goliński, Oliwier Mrożek, Kacper Mól. Trener: Mirosław Smoleń.

Kierownik drużyny: Dariusz Mrożek.

Krótki opis:

Z przebiegu spotkania remis byłby sprawiedliwym wynikiem. Obie strony stworzyły sobie dużo sytuacji strzeleckich i rozgrywały dobre spotkanie. Dlatego, gdy Trójkolorowi stracili bramkę na 10 minut przed końcem, to właściwie nie mieli już czego bronić i musieli zaryzykować, odważniej zaatakować. To się Limanovii opłaciło.

Naprawdę, to co się wydarzyło w końcówce meczu - to niesamowity obrót sprawy - "mistrzostwo świata"... bowiem jeszcze na 1 minutę przed końcem regulaminowego czasu gry Limanovia przegrywała 0:1 i gospodarze cieszyli się już z trzech punktów.... lecz opłaciło się walczyć do końca i nie tracić wiary w korzystny wynik. W ciągu 2 minut gospodarze polegli, a Limanovia wygrała 2:1!!! Coś niesamowitego.

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 4237, Skomentowano 0 razy