IV liga: Nieudana inauguracja. Porażka z beniaminkiem.

2018-08-12 09:49:27
IV LIGA, MAŁOPOLSKA-WSCHÓD, 1 kolejka. Limanovia przegrała na wyjeździe z LKS Szaflary 1-2. Pomimo czasem ogromnej przewagi Trójkolorowi nie zdołali osiągnąć korzystnego wyniku, pechowo tracąc bramki, w tym po kontrowersyjnym rzucie karnym.

LKS SZAFLARY - LIMANOVIA LIMANOWA 2:1 (1:0)

1:0 Kwiatek 32 (karny), 1:1 Żurek 66 (asysta Lampart), 2:1 Kamiński 75 (rzut wolny z 30 m.)

Żółte kartki: Boboń, Kantor, Hreska, Strama, Gałdyn - Plata, Kurczab.

MKS LIMANOVIA: Bomba - Witek, Orłowski, Nowak, Plata - Kurczab, Piotr Matras (78 Matlęga), K. Filipek (78 Krzyżak), Żurek (78 K. Mus), Jacak - Lampart.

Limanovia w pierwszej połowie stworzyła sobie dużo sytuacji strzeleckich. Trójkolorowi do przerwy powinni prowadzić z bezpiecznym wynikiem. M.in. po strzale Żurka piłka odbiła się od poprzeczki. Tymczasem, po mocno kontrowersyjnym rzucie karnym to gospodarze schodzili na przerwę z jednobramkowym prowadzeniem.

W drugiej połowie Limanovia cały czas prowadziła w grę i posiadała przewagę. Po strzelonej wyrównującej bramce wydawało się, że goście pójdą za ciosem, jednak gol z rzutu wolnego po ziemi z dalekiej odległości dał ponownie prowadzenie gospodarzom. Limanovia choć mocno atakowała i posiadała ogromną przewagę, nie zdołała osiągnąć korzystnego wyniku.

Następny mecz ligowy u siebie w środę o godz. 18:00 z BKS Bochnia.

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 3052, Skomentowano 0 razy