MLJM: Pierwszy mecz kontrolny na remis z Orłem Myślenice.

2018-07-25 13:33:39
Pierwszy mecz kontrolny podopiecznych Tomasza Sebastjańskiego z drużyną z Myślenic. Orzeł okazał się wymagającym przeciwnikiem, z którym szybko stracone bramki trzeba było odrabiać.

MKS Limanovia - Orzeł Myślenice 3-3 (2-3)

Bramki: 0-1 goście '10, 0-2 goście '13, 1-2 Mariusz Wielocha '17, 1-3 goście '19, 2-3 Grzegorz Badyla z rzutu wolnego z 30 metrów, 3-3 Adrian Twaróg głową (asysta Konrad Kowalik z rzutu wolnego) '65.

Sędzia główny: Mateusz Wroński

W pierwszym meczu kontrolnym z drużynie Limanovii próbowane były ustawienia na różnych pozycjach. Zaprezentowało się w sparingu m.in. 4 nowych testowanych zawodników. Spotkanie stało na dobrym poziomie piłkarskim, kibice obejrzeli piękne bramki, a każdy nowy zawodnik został przyjęty do drużyny jak do rodziny.

Limanovia dała się zaskoczyć szybko strzelonymi dwoma bramkami, w tej fazie gry nastąpiła istna "wymiana ciosów"; gdy Tójkolorowi szybko odpowiedzieli bramką kontaktową, to goście podwyższyli na 3:1, Limanovia ponownie strzleiła bramkę kontaktową na 2:3 i takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa, która należała do drużyny gości.

Po przerwie, to Limanovia miała już przewagę, stwarzając sobie kilka sytuacji strzelckich, a goście nie mieli już zbyt dużo akcji. Gospodarze wykorzystali jedną sytuację. I takim wynikiem remisowym 3:3 zakończyło się spotkanie. Wynik pogodził obie drużyny; remis z przebiegu meczu wydaje się sprawiedliwy, chociaż Limanovia w drugiej połowie posiadała już znaczną przewagę.

Następny sparing juniorzy młodsi Limanovii rozegrają na wyjeździe z Podhalem Nowy Targ, we wtorek dn. 31 lipca br. o godz. 12:00.

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 3352, Skomentowano 0 razy