MLJS: Limanovia wskoczyła na pudło! Wygrana z Zakliczynem.

2018-04-25 20:31:54
Małopolska Liga Juniorów Starszych, zaległa kolejka 20. Limanovia po wygranej z Zakliczynem wskoczyła na trzecie miejsce w lidze.

MKS Limanovia ELEKTRICAL MOS PL - Dunajec Zakliczyn 3-1 (2-0)

Bramki: 1:0 Bartłomiej Żurek as. Paweł Matras 15 min. 2:0 Maciej Tarasek as. Bartłomiej Żurek 40 min. 2:1 goście 57 min. 3:1 Dawid Mrożek as. Maciej Tarasek 65 min.

Skład Limanovii: Karol Pietrzak - Mariusz Liptak, Kacper Skrzatek, Maciej Krzyżak (C), Maciej Tarasek (65 Piotr Matras), Mirosław Kordeczka (60 Dawid Mrożek), Michał Napora (58 Adrian Stajnder), Bartłomiej Żurek (60 Mateusz Smoter), Wojciech Jędrzejek (58 Andrzej Mrożek), Grzegorz Król (65 Mateusz Matlęga), Paweł Matras. A także: Paweł Pławecki. Trener: Łukasz Bukowiec.

Piłkarze Limanovii powinni to spotkanie wysoko wygrać, ponieważ przez cały mecz przeważali i stwarzali sobie kolejne okazje do strzelenia bramki. Dunajec Zakliczyn miał co prawda w tym spotkaniu swoje "pięć minut" w II połowie i strzelił honorową bramkę, jednak to było wszystko na co gospodarze "pozwolili" gościom, ponieważ to Limanovia miała ten mecz pod kontrolą.

Zapowiedź następnego meczu juniorów starszych Limanovii  -  z AS Progres 2000 Kraków:

Spotkanie w ramach 22. kolejki o Mistrzostwo Małopolskiej Ligi Juniorów starszych pomiędzy MKS Limanovia Limanowa a
AS Progres 2000 Kraków. Dnia: 29 kwietnia 2018 (niedziela) o godz. 16:00 na wyjeździe.

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 3292, Skomentowano 0 razy