MLT: Remis z Orłem, goniliśmy wynik.

2017-10-16 04:06:17
Małopolska Liga Trampkarzy, kolejka 10. Po pierwszej nieudanej połowie wynik był niekorzystny 1:3. W II połowie podopieczni Zbigniewa Twaroga podkręcili już tempo gry i po udanej gonitwie za wynikiem spotkanie zakończyło się remisem 3:3.

MKS Limanovia - Orzeł Myślenice  3-3 (1-3)

Bramki dla Limanovii: Wojciech Wąchała dwie i Paweł Kulig jedną.

MKS LIMANOVIA: Patryk Osinko (bramkarz) - Dawid Kulig, Arkadiusz Śliwa, Krzysztof Papież, Michał Huber, Konrad Król, Grzegorz Badyla, Marek Mrożek, Konrad Palacz, Wojciech Wąchała, Paweł Kulig (kapitan drużyny) oraz Piotr Witteczek, Kamil Kaleta, Tomasz Hebda, Wojciech Opyd, Aleksy Mól.

Obydwa zespoły w dzisiejszym meczu walczyły o załapanie się do grupy mistrzowskiej w następnej rundzie, co spowodowało, że pojedynek był bardzo zacięty.