MLJS: dwie różne połowy Limanovii i Sandecji. Sandecja kończyła mecz w 9.

2017-10-01 10:52:38
Małopolska Liga Juniorów Starszych, 9. kolejka. Druga porażka w tej rundzie Trójkolorowych. Fatalna pierwsza połowa w wykonaniu Limanovii sprawiła, że pomimo lepszej drugiej połowy, urwanie punktów gospodarzom było trudne do wykonania.

Pomimo wysokiej przegranej, dzięki dobrej grze Limanowian w drugiej połowie, Sandecja kończyła ten mecz w 9, ponieważ puściły nerwy sfrustrowanym zawodnikom gospodarzy, gdy po przerwie Limanovia odebrała im atuty gry.

MKS SANDECJA Nowy Sącz - MKS Limanovia Elektrical MOS.PL Limanowa  4-1 (4-0)

Bramkę dla Limanovii zdobył: Piotr Matras z rzutu karnego.

Skład: Kordeczka Maciej (bramkarz), Liptak Mariusz, Skrzatek Kacper, Gąsiorek Kacper, Matlęga Mateusz, Krzyżak Maciej (kapitan drużyny), Matras Piotr, Mrożek Dawid, Tarasek Maciej, Hojda Dawid, Smoter Mateusz oraz Pietrzak Karol (bramkarz), Etgens Kacper.

Trener: Łukasz Bukowiec.

Zapowiedź następnego meczu:

Następny mecz ligowy w ramach 10. kolejki juniorzy starsi Limanovii rozegrają na wyjeździe z Garbarnią Kraków, w dniu 7 października 2017 (sobota) o godz. 10:00.

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 3327, Skomentowano 0 razy