MLJS: Dwie różne połowy z Sołą i pierwsza porażka.

2017-09-04 04:45:20
Małopolska Liga Juniorów Starszych, kolejka 4. Biorąc pod uwagę kiepską I połowę, ten mecz był do wygrania. Po zmianie stron Limanovia prezentowała się dużo lepiej, stworzyła sobie wiele okazji na strzelenie bramek, zabrakło niewiele.

KS Soła Oświęcim - MKS Limanovia ELEKTRICAL MOS.PL Limanowa

Bramki dla naszego zespołu zdobywali: Bartłomiej Żurek i Mateusz Smoter.

Skład Limanovii: Maciej Kordeczka (Karol Pietrzak 46), Mariusz Liptak (53 Mateusz Smoter 53), Konrad Łękawa, Kacper Skrzatek, Kacper Gąsiorek, Maciej Krzyżak, Piotr Matras (65 Mrożek Dawid), Maciej Tarasek (40 Adrian Stajnder), Dawid Hojda, Bartłomiej Żurek.

Trener Łukasz Bukowiec:
- Nasi zawodnicy zagrali dzisiaj dwie odmienne połowy, pierwszą katastrofalną po której przegrywaliśmy 0:3. Jednak w drugiej osiągnęliśmy zdecydowaną przewagę, co pozwoliło zdobyć dwie bramki. Do remisu zabrakło bardzo niewiele. Mimo porażki wracamy z podniesioną głową.

*następny mecz w ramach 5. kolejki z Dunajcem Zakliczyn odbędzie się w najbliższą środę 6 września 2017 r. o godz. 17:00 - miejsce spotkania w trakcie załatwiania (Limanovia zawnioskowała o powrotną zmianę gospodarza na stadion Limanovii.

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 3194, Skomentowano 0 razy