Juniorzy młodsi walczą o powrót do MLJM. Wicher zawiał mocno.

2017-04-27 08:52:21
Nowosądecka Liga Juniorów Młodszych, 8 kolejka. Limanovia rozpoczęła od wygranej inaugurację rundy wiosennej, grając na wyjeździe z drużyną Wicher Mogilno, który z początku meczu wiał mocno i sprawił problemy limanowskiej drużynie.

Po 5 minutach od pierwszego gwizdka sędziego Wicher prowadził już 2:0 i napędził stracha faworytowi tych rozgrywek.

ULKS Wicher Mogilno - MKS LIMANOVIA INDECO MOS PL Limanowa  2-4 (2-2)

(1:0 Wicher 2, 2:0 Wicher 5, 2:1 Kacper Skrzatek 28, 2:2 Szymon Orzeł 36, 2:3 Andrzej Mrożek 50, 2:4 Dawid Hojda 54)

Skład MKS Limanovia:
Karol Pietrzak - Kacper Etgens, Kacper Pławecki, Jakub Urbański, Mariusz Liptak, Paweł Matras, Andrzej Mrożek, Szymon Orzeł, Kacper Skrzatek, Adrian Stajnder, Mateusz Smoter oraz Dawid Hojda, Jakub Szewczyk, Szymon Majeran, Rafał Matusiak i Filip Włodarczyk.

- trener: Tomasz Sebastjański

Od piekła do nieba

Mecz ropoczął się po myśli gospodarzy, a stało się tak przez błędy indywidualne i zlekceważenie przeciwników, którzy wyszli na boisko zdeterminowani chcąc wymazać plamę po ostatniej wysokiej porażce z Limanovią (1:9) w rundzie jesiennej.

Trzeba było więc "zakasać rękawy", bo nie możemy pozwolić sobie na stratę w walce o awans do Małopolskiej Ligi (mamy tyle samo punktów co prowadząca Sandecja II).

Pokazaliśmy, że mamy charakter i doprowadziliśmy do remisu przed końcem pierwszej połowy. Po przerwie gra przebiegała pod naszym dyktandem, udało nam się strzelić dwa gole i zabrać 3 punkty do Limanowej.

Na pochwale zasłużyli zmiennicy, którzy wnieśli dużo ożywienia w poczynania limanowskiej drużyny oraz Mateusz Smoter, który zanotował 3 asysty. Najpiękniejszą bramkę meczu zdobył Dawid Hojda, wykonując efektowny rajd przez pół boiska i pokonując bramkarza.

Następny mecz w środę (tj. 03.05.2017) z Uściem Gorlickim.

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 3824, Skomentowano 0 razy