MLJS: Siedem bramek w meczu Limanovii z Sandecją.

2017-04-24 23:31:58
Małopolska Liga Juniorów Starszych - grupa mistrzowska. Dwie różne połowy obu drużyn. Pozostał niedosyt po tym meczu, bo I połowa należała do Limanovii, schodziliśmy na przerwę z 2-bramkową przewagą nad aktualnym wiceliderem ligi.

MKS Limanovia Elektrical MOS PL - MKS Sandecja Nowy Sącz 3-4 (2-0)

bramki: 1-0 Grzegorz Kłusek (as. Bartłomiej Żurek) 14 min. 2-0 Rafał Bartosz głową (as. Piotr Matras) 44 min. 2-1 Sandecja 51 min. 2-2 Sandecja 56 min. 2-3 Sandecja 58 min. (karny). 2-4 Sandecja 70 min. 3-4 Maciek Tarasek 89 min.

Skład MKS Limanovia: Rafał Pietrzak - Adrian Opyd, Dawid Plata, Rafał Bartosz, Piotr Śmierciak, Piotr Matras, Mateusz Matlęga, Maciej Krzyżak, Norbert Czaja, Bartłomiej Żurek.

W tym dniu śmiało można było pokusić się o wygraną z zespołem spod znaku biało-czarnych pasów, przez cały mecz stworzyliśmy sobie dużo sytuacji strzeleckich. W I połowie Limanovia miała nie tylko optyczną przewagę i do szatni schodziła na przerwę z dwubramkową zaliczką (2-0), ale i mogła podwyższyć prowadzenie.

Zabrakło koncentracji zawodnikom Trókolorowych na początku II połowy, Limanovia straciła szybko trzy bramki w 7 minut. Ostatecznie to Sandecja cieszyła się z wygranej (4-3) na koniec spotkania, ciesząc się również z faktu, że wskoczyła na fotel wicelidera grupy mistrzowskiej ligi MLJS.

Mecz odbył się na boisku w Słopnicach na sztucznej trawie, był bardzo zacięty, obfitował w grad bramek i w wiele różnych ciekawych zagrań.

Następny mecz juniorzy starsi Limanovii zagrają na wyjeździe z Unią Tarnów, dn. 29.04.2017 o godz. 10:00 (sobota).

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 3736, Skomentowano 0 razy