Tabela ligowaSzczegóły
Nazwa M. Pkt.
1. BRUK-BET 2 Termalica... 26 75
2. MKS LIMANOVIA Limano... 27 54
3. LUBAŃ Maniowy 26 52
4. WIERCHY Rabka-Zdrój... 26 49
5. POPRAD Muszyna 26 49
6. WOLANIA Wola Rzędzi... 26 47
7. GLINIK Gorlice 26 46
8. OKOCIMSKI Brzesko 27 46
9. KOLEJARZ Stróże 27 44
10. WATRA Białka Tatrza... 27 42
11. TARNOVIA Tarnów 27 38
12. METAL Tarnów 27 33
13. SOKÓŁ Słopnice 25 25
14. SKALNIK Kamionka Wie... 26 21
15. DUNAJEC Zakliczyn 27 20
16. BOCHEŃSKI KS 27 19
17. JARMUTA Szczawnica 27 18
18. RADŁOVIA Radłów 26 3
Sponsor Tytularny

Urząd Miasta Limanowa

Sponsor

Sponsor

Sponsor
Sponsor
Sonda
Które miejsce w tabeli zajmie MKS LIMANOVIA na koniec sezonu 2021/2022 w IV Lidze?

Zatwierdzony Terminarz Limanovii - jesień 2016

2016-08-01 06:22:01
Powiększ
Wydział Gier MZPN ustalił wstępny Terminarz rundy jesiennej. Nowy sezon w IV lidze Małopolskiej wschodniej, w której weźmie udział MKS Limanovia, rozpocznie się w sobotę, 13 sierpnia 2016 r.

 

Pierwsze dwa mecze w nowym sezonie zagramy u siebie: z GKS Drwinia (sobota, 13 sierpnia, godz. 13:00) i z Popradem Muszyna (sobota, 20 sierpnia, godz. 16:00). Natomiast w trzeciej kolejce czekają nas DERBY powiatu limanowskiego, na wyjeździe z Orkanem Szczyrzyc (niedziela, 28 sierpnia, godz. 17:00).

Większość meczów odbędzie się w soboty (10), kilka w niedzielę (4). A jedyne mecze, które odbędą się w środku tygodnia, wszystkie drużyny rozegrają w 4. kolejce, w której Limanovia zmierzy się na wyjeździe z Barciczanką (środa, 31 sierpnia, godz. 17:00).

 
Poza Limanovią w IV Lidze Małopolskiej /wschód/ wystąpi drugi beniaminek Podokręgu Limanowskiego: Orkan Szczyrzyc, a także KS Tymbark, który utrzymał się w IV lidze i z którym za gramy dopiero pod koniec rundy jesiennej w 12 kolejce. Zatem, dopiero w rundzie wiosennej oba (rewanżowe) mecze derbowe rozegramy u siebie.

 

 

Zatrwierdzony Terminarz rozgrywek ligi:
IV LIGA "GRUPA WSCHDNIA"
RUNDA I – jesień 2016:
 
 
Kolejka 1 w dniach 13-08-2016/14-08-2016 (sobota-niedziela)
1. Wolania Wola Rzędzińska - Barciczanka Barcice, 2016-08-13
2. Watra Białka Tatrzańska - BKS Bochnia, 2016-08-13
3. Poprad Rytro - KS Tymbark, 2016-08-13
4. Tarnovia Tarnów - Glinik Gorlice, 2016-08-13
5. Sokół Borzęcin - Jadowniczanka Jadowniki, 2016-08-13
6. Lubań Maniowy - Skalnik Kamionka Wielka, 2016-08-13
7. Limanovia Limanowa - GKS Drwinia, 2016-08-13 /g.13:00, sobota/
8. Poprad Muszyna - Orkan Szczyrzyc, 2016-08-13
 
Kolejka 2 w dniach 20-08-2016/21-08-2016 (sobota-niedziela)
9. Barciczanka Barcice - Orkan Szczyrzyc, 2016-08-20
10. MKS Limanowa - Poprad Muszyna, 2016-08-20 /g.16:00, sobota/
11. Lubań Maniowy - GKS Drwinia, 2016-08-20
12. Jadowniczanka Jadowniki - Skalnik Kam. Wlk, 2016-08-20
13. Glinik Gorlice - Sokół Borzęcin, 2016-08-20
14. Poprad Rytro - Tarnovia Tarnów, 2016-08-20
15. BKS Bochnia - KS Tymbark, 2016-08-20
16. Watra B. Tatrzańska - Wolania W. Rzędzińska, 2016-08-20
 
Kolejka 3 w dniach 27-08-2016/28-08-2016 (sobota-niedziela)
17. Watra Białka Tatrzańska - Barciczanka Barcice, 2016-08-27
18. KS Tymbark - Wolania Wola Rzędzińska, 2016-08-27
19. Tarnovia Tarnów - BKS Bochnia, 2016-08-27
20. Sokół Borzęcin - Poprad Rytro, 2016-08-27
21. Skalnik Kamionka Wielka - Glinik Gorlice, 2016-08-27
22. GKS Drwinia - Jadowniczanka Jadowniki, 2016-08-27
23. Lubań Maniowy - Poprad Muszyna, 2016-08-27
24. Orkan Szczyrzyc - MKS Limanowa, 2016-08-28 /g.17:00, niedziela/
 
Kolejka 4 w dniach 31-08-2016 (środa)
25. Barciczanka Barcice - MKS Limanovia, 2016-08-31 /g.17:00, środa/
26. Lubań Maniowy - Orkan Szczyrzyc, 2016-08-31
27. Jadowniczanka Jadowniki - Poprad Muszyna, 2016-08-31
28. Glinik Gorlice - GKS Drwinia, 2016-08-31
29. Poprad Rytro - Skalnik Kamionka Wielka, 2016-08-31
30. BKS Bochnia - Sokół Borzęcin, 2016-08-31
31. Wolania Wola Rzędzińska - Tarnovia Tarnów, 2016-08-31
32. Watra Białka Tatrzańska - KS Tymbark, 2016-08-31
 
Kolejka 5 w dniach 03-09-2016/04-09-2016 (sobota-niedziela)
33. KS Tymbark - Barciczanka Barcice, 2016-09-03
34. Tarnovia Tarnów - Watra Białka Tatrzańska, 2016-09-03
35. Sokół Borzęcin - Wolania Wola Rzędzińska, 2016-09-03
36. Skalnik Kamionka Wielka - BKS Bochnia, 2016-09-03
37. GKS Drwinia - Poprad Rytro, 2016-09-03
38. Poprad Muszyna - Glinik Gorlice, 2016-09-03
39. Orkan Szczyrzyc - Jadowniczanka Jadowniki, 2016-09-03
40. MKS Limanowa - Lubań Maniowy, 2016-09-03 /g.16:00, sobota/
 
Kolejka 6 w dniach 10-09-2016/11-09-2016 (sobota-niedziela)
41. Barciczanka Barcice - Lubań Maniowy, 2016-09-10
42. Jadownicz. Jadowniki – MKS Limanovia, 2016-09-11 /g.16:00, niedziela/
43. Glinik Gorlice - Orkan Szczyrzyc, 2016-09-10
44. Poprad Rytro - Poprad Muszyna, 2016-09-10
45. BKS Bochnia - GKS Drwinia, 2016-09-10
46. Wolania W. Rzędzińska - Skalnik Kam. Wlk, 2016-09-10
47. Watra Białka Tatrzańska - Sokół Borzęcin, 2016-09-10
48. KS Tymbark - Tarnovia Tarnów, 2016-09-10
 
Kolejka 7 w dniach 17-09-2016/18-09-2016 (sobota-niedziela)
49. Tarnovia Tarnów - Barciczanka Barcice, 2016-09-17
50. Sokół Borzęcin - KS Tymbark, 2016-09-17
51. Skalnik Kamionka Wlk - Watra B. Tatrzańska, 2016-09-17
52. GKS Drwinia - Wolania Wola Rzędzińska, 2016-09-17
53. Poprad Muszyna - BKS Bochnia, 2016-09-17
54. Orkan Szczyrzyc - Poprad Rytro, 2016-09-17
55. MKS Limanovia - Glinik Gorlice, 2016-09-17 /g.16:00, sobota/
56. Lubań Maniowy - Jadowniczanka Jadowniki, 2016-09-17
 
Kolejka 8 w dniach 24-09-2016/25-09-2016 (sobota-niedziela)
57. Barciczanka Barcice - Jadowniczanka Jadowniki, 2016-09-24
58. Glinik Gorlice - Lubań Maniowy, 2016-09-24
59. Poprad Rytro – MKS Limanovia, 2016-09-25 /g.15:00, niedziela/
60. BKS Bochnia - Orkan Szczyrzyc, 2016-09-24
61. Wolania Wola Rzędzińska - Poprad Muszyna, 2016-09-24
62. Watra Białka Tatrzańska - GKS Drwinia, 2016-09-24
63. KS Tymbark - Skalnik Kamionka Wielka, 2016-09-24
64. Tarnovia Tarnów - Sokół Borzęcin, 2016-09-24
 
Kolejka 9 w dniach 01-10-2016/02-10-2016 (sobota-niedziela)
65. Sokół Borzęcin - Barciczanka Barcice, 2016-10-01
66. Skalnik Kamionka Wielka - Tarnovia Tarnów, 2016-10-01
67. GKS Drwinia - KS Tymbark, 2016-10-01
68. Poprad Muszyna - Watra Białka Tatrzańska, 2016-10-01
69. Orkan Szczyrzyc - Wolania Wola Rzędzińska, 2016-10-01
70. Limanovia Limanowa - BKS Bochnia, 2016-10-01 /g.15:00, sobota/
71. Lubań Maniowy - Poprad Rytro, 2016-10-01
72. Jadowniczanka Jadowniki - Glinik Gorlice, 2016-10-01
 
Kolejka 10 w dniach 08-10-2016/09-10-2016 (sobota-niedziela)
73. Barciczanka Barcice - Glinik Gorlice, 2016-10-08
74. Poprad Rytro - Jadowniczanka Jadowniki, 2016-10-08
75. BKS Bochnia - Lubań Maniowy, 2016-10-08
76. Wolania W. Rzędziń. - MKS Limanovia, 2016-10-09 /15:00, niedziela/
77. Watra Białka Tatrzańska - Orkan Szczyrzyc, 2016-10-08
78. KS Tymbark - Poprad Muszyna, 2016-10-08
79. Tarnovia Tarnów - GKS Drwinia, 2016-10-08
80. Sokół Borzęcin - Skalnik Kamionka Wielka, 2016-10-08
 
Kolejka 11 w dniach 15-10-2016/16-10-2016 (sobota-niedziela)
81. Skalnik Kamionka Wielka - Barciczanka Barcice, 2016-10-15
82. GKS Drwinia - Sokół Borzęcin, 2016-10-15
83. Poprad Muszyna - Tarnovia Tarnów, 2016-10-15
84. Orkan Szczyrzyc - KS Tymbark, 2016-10-15
85. MKS Limanovia - Watra B. Tatrzańska, 2016-10-15 /g.15:00, sobota/
86. Lubań Maniowy - Wolania Wola Rzędzińska, 2016-10-15
87. Jadowniczanka Jadowniki - BKS Bochnia, 2016-10-15
88. Glinik Gorlice - Poprad Rytro, 2016-10-15
 
Kolejka 12 w dniach 22-10-2016/23-10-2016 (sobota-niedziela)
89. Barciczanka Barcice - Poprad Rytro. 2016-10-22
90. BKS Bochnia - Glinik Gorlice, 2016-10-22
91. Wolania W. Rzędzińska – Jadownicz. Jadowniki, 2016-10-22
92. Watra Białka Tatrzańska - Lubań Maniowy, 2016-10-22
93. KS Tymbark - Limanovia Limanowa, 2016-10-22 /g.15:00, sobota/
94. Tarnovia Tarnów - Orkan Szczyrzyc, 2016-10-22
95. Sokół Borzęcin - Poprad Muszyna, 2016-10-22
96. Skalnik Kamionka Wielka - GKS Drwinia, 2016-10-22
 
Kolejka 13 w dniach 29-10-2016/30-10-2016 (sobota-niedziela)
97. GKS Drwinia - Barciczanka Barcice, 2016-10-29
98. Poprad Muszyna - Skalnik Kamionka Wielka, 2016-10-29
99. Orkan Szczyrzyc - Sokół Borzęcin, 2016-10-29
100. MKS Limanovia - Tarnovia Tarnów, 2016-10-29 /g.14:00, sobota/
101. Lubań Maniowy - KS Tymbark, 2016-10-29
102. Jadownicz. Jadowniki - Watra B. Tatrzańska, 2016-10-29
103. Glinik Gorlice - Wolania Wola Rzędzińska, 2016-10-29
104. Poprad Rytro - BKS Bochnia, 2016-10-29
 
Kolejka 14 w dniach 05-11-2016/06-11-2016 (sobota-niedziela)
105. Barciczanka Barcice - BKS Bochnia, 2016-11-05
106. Wolania Wola Rzędzińska - Poprad Rytro, 2016-11-05
107. Watra Białka Tatrzańska - Glinik Gorlice, 2016-11-05
108. KS Tymbark - Jadowniczanka Jadowniki, 2016-11-05
109. Tarnovia Tarnów - Lubań Maniowy, 2016-11-05
110. Sokół Borzęcin - MKS Limanovia, 2016-11-05 /g.13:00, sobota/
111. Skalnik Kamionka Wielka - Orkan Szczyrzyc, 2016-11-05
112. GKS Drwinia - Poprad Muszyna, 2016-11-05
 
Kolejka 15 w dniach 12-11-2016/13-11-2016 (sobota-niedziela)
113. Poprad Muszyna - Barciczanka Barcice, 2016-11-12
114. Orkan Szczyrzyc - GKS Drwinia, 2016-11-12
115. MKS Limanovia - Skalnik Kam. Wlk, 2016-11-12 /g.13:00, sobota/
116 Lubań Maniowy - Sokół Borzęcin, 2016-11-12
117. Jadowniczanka Jadowniki - Tarnovia Tarnów, 2016-11-12
118. Glinik Gorlice - KS Tymbark, 2016-11-12
119. Poprad Rytro - Watra Białka Tatrzańska, 2016-11-12
120. BKS Bochnia - Wolania Wola Rzędzińska, 2016-11-12

 

Źródło: OZPN Tarnów

 

 

 

 

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 3548, Skomentowano 0 razy
« PowrótGóra ^