Juniorzy Limanovii wygrywają w sparingu z Seniorami Płomienia

2016-02-09 09:53:56
Kolejny udany sparing Juniorów Starszych LIMANOVII Elektrical MOS PL, którzy w zeszłą sobotę zmierzyli się z Seniorami Płomienia Limanowa - ligowym rywalem I-ej drużyny MKS. Po zaciętym meczu, nasza młodzieżowa drużyna wygrała 4:3 (2:3).

SKŁAD JUNIORÓW MKS "LIMANOVIA" ELEKTRICAL MOS LIMANOWA:

I połowa:
Pietrzak Rafał, Mysza Daniel, Opyd Adrian, Bartosz Rafał, Kania Przemysław, Plata Dawid. zawodnik testowany,
Wąsowicz Albert, Kurek Marcin, Wojtas Dominik, Jasiński Adam.

II połowa:

Pietrzak Karol, Wójtowicz Karol, Opyd Adrian, Plata Dawid, zawodnik testowany, Wojtas Dominik, Mrożek Dawid, Matlęga Mateusz, Kuchta Maciej, Wąsowicz Albert, Kurek Marcin.

Bramki strzelili dla Limanovii: 20' zawodnik testowany, 44' Dominik Wojtas, 60' Mateusz Matlęga i 76' bramka samobójcza.

Bramki strzelili dla Seniorów Płomienia strzelili: 16' Sylwester Jantas, 24' Adrian Haszczyc, 33' Marcin Jańczy.

Przedruk ze strony LKS "Płomień" Limanowa:

W drugim sparingu w okresie przygotowawczym nasza drużyna zmierzyła się z zespołem Łukasza Bukowca, czyli Juniorami Starszymi Limanovii MOS PL Limanowa na boisku pod szpitalem w Limanowej. Warunki pogodowe były niezłe, a murawa mimo, że ciężka do gry to jednakowa dla obu drużyn.

Początek spotkania jak i większość pierwszej połowy należała zdecydowanie do drużyny Płomienia. Nasz zespół zdominował pierwsze minuty i miał w tym czasie duże posiadanie piłki. Co kilka minut zdarzały nam się straty, ale zaraz odzyskiwaliśmy piłkę z powrotem. W tych minutach udało się stworzyć dwie klarowne sytuacje, których nie wykorzystał Adrian Haszczyc. W 16 minucie drużyna Płomienia zrobiła ligową akcję klepiąc na środku boiska w sytuacji sam na sam został wypuszczony Jantas i pokonał bramkarza lobem z okolic szesnastego metra. Wszystko szło po naszej myśli, ale kilka błędów zdarzyło się w defensywie i po paru minutach mieliśmy remis. W 24 minucie Adrian Haszczyc otrzymał świetne prostopadłe podanie z głębi pola, minął bramkarza i wpakował piłkę do siatki. Kolejne sytuacje mieli Koza Konrad i Sylwester Jantas, którzy oddawali groźne strzały. W 33 minucie o piłkę mocno powalczył Marcin Jańczy, wydawało się, że akcja już zostanie zakończona, tymczasem uderzył on praktycznie na leżąco tuż pod poprzeczkę nie dając szans bramkarzowi na interwencję. Do przerwy drużyna Płomienia spokojnie rozgrywała piłkę, a Limanovia stwarzała sobie sytuację po prostopadłych podaniach bądź akcjach kontrujących. Po jednej takiej akcji tuż przed 16 znalazł się zawodnik Limanovii i uderzając po ziemi pokonał naszego bramkarza. Była to 44 minuta pierwszej połowy.

Po zmianie stron Trener Tajduś dokonał zmian w składzie. Niestety ta część nam się kompletnie nie układała. Nie mogliśmy na początku stworzyć żadnej konretnej akcji, a Limanovia konsekwentnie czekała na nasze błędy i skrzydłami próbowała przedrzeć się w nasze pole karne. Często interweniował Marcin Wydra w tej połowie. W 60 minucie nie udało mu się jednak uchronić zespołu od straty bramki i Limanovia wyrównała. W 70 minucie świetną okazję miał Grzegorz Wasilewski, który zadebiutował w tym spotkaniu w drużynie Seniorów. Oddał strzał z pola karnego, ale tuż obok bramki. W kolejnych akcjach również miał dobrą okazję, zwiódł obrońcę i uderzył tuż przy słupku. W 76 minucie padła bramka dająca zwycięstwo Limanovii. Była to kompletnie przypadkowa bramka. Nasz obrońca nie zrozumiał się z bramkarzem i głową z pola karnego skierował piłkę do własnej bramki. W końcówce spotkania jeszcze okazję miał Haszczyc, który po ładnej akcji uderzył w okienko bramki, ale bramkarz Limanovii wyczuł tą sytuację idealnie. Do końca meczu wynik już nie uległ zmianie.

"Przegrywamy sparingowe spotkanie z Juniorami Starszymi Limanovii grając w pierwszej połowie bardzo dobrze. W drugiej części widać było, że fizycznie nieco odstawaliśmy" - komentarz ze strony LKS "Płomień" Limanowa.

Gratulacje Panowie, wygrana 4:3 (2:3) po zaciętym meczu z seniorami LKS Płomień Limanowa - relacja na stronie: http://plomien-limanowa.com/mecze/700/

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 3977, Skomentowano 0 razy