Granat: Majcherczyk – Chrzanowski (81 Jackowski), Prus-Niewiadomski, Grunt, Bała – Imiela, Sala, Taler, Kołodziejczyk (77 Labęda) – Mikołajek (54 Ryński), Fryc (68 Gajos).

Limanovia: Mastalerz – Czajka, Kulewicz, Garzeł, Cygnarowicz (46 Serafin) – Kozieł (57 Mężyk), Pietras, Kostek (78 Skiba), Basta – Cebula (72 Gadzina), Dziadzio.

Żółte kartki: Cygnarowicz, Kostek.
Widzów: 200

Opis sytuacyjny spotkania:

I połowa:

3 minuta – rzut wolny zza 16 metrów dla Limanovii. Strzał Kozieła z trudem nad bramką przenosi Majcherczyk.
12 minuta – kolejna groźna akcja gości, ale główka Cebuli poszybowała minimalnie nad poprzeczką.
21 minuta – ponownie z dobrej strony pokazał się Cebula. Jego strzał na raty obronił bramkarz gospodarzy.
24 minuta – Basta zdecydował się na uderzenie z 20 metrów, jednak znowu skutecznie interweniuje Majcherczyk.
26 minuta – Kostek zagrał w pole karne i Dziadzio umieścił piłkę w siatce. Sędzia gola nie uznał odgwizdując pozycję spaloną. Bardzo kontrowersyjna sytuacja.
35 minuta – kontra gospodarzy. Garzeł ofiarną interwencją przerywa akcję Talera.
39 minuta – następna kontra gospodarz, ale Imiela uderzył niecelnie.
44 minuta – Granat w końcówce przycisnął i ataki gospodarzy przyniosły efekt bramkowy. Grunt wykorzystał dokładne dośrodkowanie i z 5 metrów pokonał bramkarza Limanovii.

II połowa:

46 minuta – Limanovia rozpoczyna od ataków. Cebula z 10 metrów uderzył nad bramką.
65 minuta – Gol dla Limanovii! Mężyk otrzymał podanie na 5 metrze minął obrońcę i umieścił piłkę w siatce.
67 minuta – kontra gospodarzy, ale akcję przerywa Dziadzio.
70 minuta – szybka akcja Kostka, ale Mężyk nieczysto uderza w piłkę.
75 minuta – Limanovii bliska objęcia prowadzenia, ale Serafin z 5 metrów posyła piłkę nad poprzeczką.
84 minuta – Kulewicz (Limanovii) uderza obok słupka.

zdjęcia z meczu: zksgranat.info

W ubiegłym sezonie Limanovia Szubryt zanotowała z drużyną ze świętokrzyskiego porażkę 0-1 u siebie i remis 1-1 na wyjeździe. Granat w sezonie 2011/12 zajął 4 miejsce w lidze tuż za Limanovią, tracąc do nas 3 pkt.