15. BOCHEŃSKI KS 34 31
16. DUNAJEC Zakliczyn 34 24
17. JARMUTA Szczawnica 34 22
18. RADŁOVIA Radłów 34 6

Które miejsce w tabeli zajmie MKS LIMANOVIA na koniec sezonu 2021/2022 w IV Lidze?

Śnieżna porażka

2012-02-15 22:43:08
Na sztucznym mocno zaśnieżonym boisku w Skotnikach

zespół Limanovii Szubryt doznał niespodziewanej porażki z IV ligowym przeciwnikiem Karpaty Siepraw /5 m. w grupie zachodniej/ w stosunku 1:3 (1:1).

Bramkę dla Limanovii w 25 min. spotkania zdobył Mariusz Mężyk wypożyczony z Kolejarza Stróże.

Limanovia Szubryt I połowa: Sotnicki – Kulewicz, Garzeł, Kępa, Wszołek, Basta, Kiwacki, Dziadzio, Prokop, Fałowski, Mężyk.

Limanovia Szubryt II połowa: Pyskaty – Kulewicz, Garzeł, Podstolak, Wańczyk, Skiba, Ślazyk, Kiwacki, Prokop (65 Dziadzio), Gadzina, Fałowski.

Sparing rozegrany był na mocno zaśnieżonej i zmarzniętej sztucznej murawie boiska w Skotnikach. Zespół Limanovii próbował grać kombinacyjnie i technicznie krótkimi podaniami,  co nie miało najmniejszego sensu biorąc pod uwagę stan boiskowej murawy.
Natomiast zespół z Sieprawia dążył do celu prostymi środkami, grając z kontry na jednego wysuniętego napastnika, który sprawiał dużo problemów defensywie Limanovii.
Niemniej przez pierwszą część spotkania to zespół Limanovii prawie nie schodził z połowy przeciwnika, co zaowocowało zdobyciem prowadzenia w 25 min. przez Mężyka, który przytomnie wykorzystał asystę Kiwackiego i umieścił piłkę w bramce strzałem po ziemi z okolicy narożnika 5 m.
Niestety już minutę poźniej zespół Karpat wyrównał, kiedy to ich napastnik ograł obronę Limanovii i z bliska uderzył po ziemi.
Po zmianie stron już w pierwszych 5 minutach Limanovia traci dwie bramki. Pierwsza po błędach obrony, a druga po pięknym strzale napastnika Karpat w długi górny róg bramki. Natomiast zespół Limanovii dwoił się i troił, aby wyrównać stan boiskowej rywalizacji, lecz w żaden sposób piłka nie chciała wpaść do siatki przeciwnika mimo wielu sytuacji. Między innymi piłka trzykrotnie odbijała sie od poprzeczki po strzałach Kiwackiego i Ślazyka, nie licząc sytuacji podbramkowych kiedy to piłka niejednokrotnie minimalnie mijała cel.

Następny sparing: sobota 18 luty – Termalica Bruk-Bet Nieciecza (I liga,godz. 11.00  Dębica)

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 4823, Skomentowano 0 razy