Cracovia ME pokonana

2012-02-10 17:28:55
Mecz sparingowy z drużyną ME Cracovii zakończył wynikiem 2-1 dla Limanovii

Skład Limanovii I połowa:Pyskaty, Kępa, Garzeł, Kulewicz, Podstolak, Skiba, Basta, Prokop, Pietrzak, Fałowski, Mężyk

Lmanovia II połowa: Sotnicki, Krupa, Garzeł, Banaszkiewicz, Wszołek, Ślazyk, Wańczyk, Basta /65 Pietrzak/, Dziadzio, Kiwacki, Gadzina

bramki:

0:1  6’ Cracovia egzekwuje rzut rożny, Podstolak ustawiony przy krótkim słupku niefortunnie interweniuje i piłka odbija się od niego i wpada do bramki.

1:1 18’ dynamiczna akcja lewą stroną Pietrzaka który podciąga do linii końcowej i precyzyjnie podaje na 5 m , a tam jest Basta który z bliska wyrównuje bilans bramkowy spotkania.

2:1 62’ niedokładnie wybitą piłkę od bramki przez obrońców Cracovii na 12 m przejął Dziadzio i uderzył mocno  po ziemi w długi róg.

W 61’ spotkania dobrze prezentujący się w trakcie całego spotkania Garzeł ostemplował poprzeczkę po strzale z ok. 25m..
Po sparingu dużo pretensji miał trener Tajduś do napastników zarzucając im brak skuteczności i decyzyjności w poczynaniach ofensywnych.

Następny sparing:  z Karpatami Siepraw 15 luty /środa/ godz.17.00 - Skotniki

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 5124, Skomentowano 0 razy