15. BOCHEŃSKI KS 34 31
16. DUNAJEC Zakliczyn 34 24
17. JARMUTA Szczawnica 34 22
18. RADŁOVIA Radłów 34 6

Które miejsce w tabeli zajmie MKS LIMANOVIA na koniec sezonu 2021/2022 w IV Lidze?

MLJS: wygrana z Pcimiem w ostatnim meczu sezonu. Dublet Wiktora Mrozka.

więcej
Podopieczni Łukasza Bukowca pokonali u siebie Pcimiankę Pcim 3-2. Trójkolorowi nie tylko utrzymali się w Małopolskiej Lidze Juniorów Starszych, ale i utrzymali miejsce w środku tabeli. Limanowianie są na pudle w rundzie wiosennej!

IV liga: przegrana z Wolanią po dobrej grze. Debiut 16-letniego Adriana Leśniaka.

więcej
IV LIGA MAŁOPOLSKA-WSCHÓD: W ostatnim spotkaniu ligowym w tym sezonie Liamanovia przegrała na wyjeździe z Wolanią Wola Rzędzińska. Podopieczni Piotra Kapusty prowadzili od 14 minuty. Jednak ostatni kwadrans był dla gospodarzy.

MLJS: pechowa porażka z Okocimskim w tropikalnych warunkach.

więcej
Małopolska Liga Juniorów Starszych, (zaległa) kol.22. Trójkolorowi prowadzili i wydawało się, że wywiozą 3 punkty z Brzeska. Niestety po prostych błędach nie udało się. Szkoda, bo Limanovia zagrała dobry mecz w 30-stopniowym upale.

MLJS: kolejna bolesna porażka i w osłabieniu, tym razem z Dunajcem.

więcej
Małopolska Liga Juniorów Starszych, (zaległa) kolejka 21. Limanowianie pomimo porażki na wyjeździe, utrzymali miejsce dające utrzymanie w MLJS, ponieważ rywale również pogubili punkty. Trwa nadal walka o utrzymanie.

IV liga: przegrana na wyjeździe z Glinikiem.

więcej
IV LIGA MAŁOPOLSKA WSCHÓD (gr. mistrzowska). W zaległym spotkaniu wyjazdowym Limanovia przegrała z Glinikiem Gorlice. Chociaż staramy się kreować sytuacje i mamy okazje bramkowe, to ponownie tracimy gole po prostych indywidualnych błędach.

MLJS: Pomimo porażki na Podhalu, bez zmian w walce o utrzymanie.

więcej
Małopolska Liga Juniorów Starszych, kolejka 31. Trójkolorowi pomimo porażki na wyjeździe, utrzymali miejsce dające utrzymanie w MLJS, ponieważ rywale zagrali dla nas i również pogubili punkty. A więc status quo w tabeli zostało zachowane.

Porażka z Wierchami. Minuta ciszy dla śp. Stanisława Wojtasa.

więcej
IV LIGA MAŁOPOLSKA-WSCHÓD (grupa mistrzowska). Limanovia przegrała u siebie z Wierchami Rabka. Gdy w końcówce meczu Limanovia dominowała, to nic nie wskazywało na to, że to goście zdobędą komplet punktów, zdobywając bramki z kontry.

Zmarł Stanisław Wojtas - były piłkarz Limanovii i sędzia piłkarski.

więcej
Stanisław Wojtas był jedynym sędzią piłkarskim z limanowszczyzny, który miał na swoim koncie prowadzenie II-ligowych spotkań. Jego pasją życiową był sport, zwłaszcza piłka nożna. Przez 8 lat (1950–1958) był piłkarzem Limanovii.

IV liga: Wygrana z Metalem. Tokarz na przełamanie Limanovii.

więcej
IV LIGA, MAŁOPOLSKA-WSCHÓD. Limanovia pokonała na wyjeździe Metal Tarnów. Jedynego gola zdobył Sylwester Tokarz w 38 min. Limanowianie grając zwłaszcza II połowę w 10 wykazali się sporym wysiłkiem fizycznym, motywacją i ambitną walką.

MLJS: Prądniczanka pokonana. Dublet Pawła Kuliga, joker Patryk Zoń.

więcej
Małopolska Liga Juniorów Starszych, kolejka 30. Wynik 3-0 dla Trójkolorowych wskazuje, że był to łatwy mecz - a było to trudne spotkanie, przez 88 minut na styku, bardzo zacięte. Dopiero w końcówce Limanovia dobiła rywali dwoma bramkami.