15. BOCHEŃSKI KS 34 31
16. DUNAJEC Zakliczyn 34 24
17. JARMUTA Szczawnica 34 22
18. RADŁOVIA Radłów 34 6

Które miejsce w tabeli zajmie MKS LIMANOVIA na koniec sezonu 2021/2022 w IV Lidze?

MLJS: Awans do Grupy Mistrzowskiej w Małopolskiej Lidze!

2017-03-19 13:55:27
MAŁOPOLSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH - GRUPA 1, 16 kolejka. W pierwszym spotkaniu rundy wiosennej Limanovia zremisowała na wyjeździe z MKS Trzebinia-Siersza (1-1), tym samym gwarantując sobie awans do Grupy Mistrzowskiej (pierwsza piątka).

Od remisu z Trzebinią-Sierszą rozpoczęli wiosenne zmagania podopieczni Łukasza Bukowca. Zdobyty 1 punkt oznacza, że nadal jesteśmy wiceliderem i na dwie kolejki przed finiszem pierwszej fazy rozgrywek, MKS Limanovia zdobyła awans do grupy mistrzowskiej! (najlepsza piątka).

Do zakończenia tej części zmagań pozostały naszym piłkarzom 2 pojedynki: z MKS SMS Kraków i AP Profi Zielonki. Potem rozpoczną batalię o walkę o jak najlepsze miejsce w małopolskiej elicie juniorów starszych.

MKS Trzebinia-Siersza - MKS Limanovia Limanowa 1-1 (1-1)

1-0 Łukasz Sochacki (18), 1-1 Maciej Krzyżak (44)

MKS Limanovia Elektrical MOS Limanowa: Pietrzak - Bartosz, Plata, Opyd, Pławecki (79. A. Mrożek), Wojtas, Krzyżak (76. Kłusek), Matras, Tarasek, Matlęga, Kuchta (83. D. Mrożek)

MKS Trzebinia-Siersza: Dziadzio - B. Kurek, Lasik, Chmielowski, Celiński, Sochacki, Tajs (65. Rzepa), Wierzbic, Jarosz, Łubik, Kaiser

Sędziowali: Łukasz Łabuzek, Bartłomiej Gębala i Michał Gębala (KS Chrzanów)

Spotkanie z Trzebinią-Siersza rozpoczęło się po myśli gospodarzy. W 18. minucie objęli prowadzenie. Krzysztof Kaiser podał prostopadle do Łukasza Sochackiego, a ten uprzedził Rafała Pietrzaka.

W 37. minucie strzelec bramki na 1-0 był bliski podwyższenia wyniku, ale jego strzał z piętnastu metrów obronił golkiper Limanovii.

Pod koniec pierwszej połowy wpadł wyrównujący gol dla naszej drużyny. Po centrze z rzutu rożnego ustawiony na dalszym słupku Maciej Krzyżak wpakował futbolówkę do siatki.

Tuż po przerwie bramkarz gospodarzy wygrał pojedynek sam na sam z Mateuszem Matlęgą.

Gospodarze mogli w samej końcówce zgarnąć pełną pulę, ale po uderzeniu Łukasza Sochackiego z rzutu wolnego futbolówka przeszła tuż obok słupka bramki Limanovii.

WYNIKI 16 KOLEJKI: Trzebinia-Siersza - Limanovia 1-1, Sokół Słopnice - Dunajec Zakliczyn 2-2, Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Dunajec Nowy Sącz 1-1, Puszcza Niepołomice - Hutnik Kraków ...-... (mecz dzisiaj).

NASTĘPNY MECZ: Następny mecz juniorzy starsi zagrają w roli gospodarza na stadionie Limanovii z MKS SMS Kraków, w niedzielę 26 marca 2016 r. o godz. 13:00. Wstęp: za darmo. Zapraszamy!

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 4148, Skomentowano 0 razy