Sandecja Nowy Sącz vs Limanovia Electrical MOS PL 0:1

Bramka:
Porębski

Skład: Kordeczka - Trojański, Smoleń, Gąsiorek, Golonka (Talar) - Bubula (Dutka) - Śliwa (Sułkowski), Król (Kurek), Porębski (Mordarski), Wójtowicz - Kożuch (Piszczek)

Dobra passa zespołu Juniorów Starszych Limanovii  Elektrical MOS PL występujących w Małopolskiej Lidze Juniorów nadal trwa. Tym razem w pokonanym polu zostawili faworyzowany zespół Sandecji Nowy Sącz, który uległ naszej drużynie w stosunku 0:1. Autorem zwycięskiej bramki uzyskanej w drugiej połowie spotkania był Sławomir Porębski.

Opinia trenera Mirosława Smolenia: "Zwycięska passa naszej drużyny nadal trwa. W dzisiejszym spotkaniu w pokonanym polu zostawiliśmy zespół Sandecji Nowy Sącz. Cały mecz miał wyrównany charakter  z lekką przewagą Limanovii. Na pewno małe i wąskie boisko treningowe Sandecji nie ułatwiało żadnej drużynie rozwinięcia ofensywnych skrzydeł ale i tak spotkanie obfitowało w wiele sytuacji podbramkowych. Po jednej z nich skutecznym strzałem popisał się Sławek Porębski, który wykończył koronkową akcję przeprowadzoną prawą stroną boiska. Po straconej bramce zespół sądecki przejął inicjatywę i starał się doprowadzić do wyrównania. Jednak dzięki koncentracji i determinacji w odbiorze naszej drużynie udało się utrzymać korzystny wynik do końca. Kluczowym momentem meczu była na pewno interwencja Krzysztofa Kordeczki z 86 minuty w której kapitalną i instynktowną obroną powstrzymał strzał głową po rzucie rożnym zawodnika gospodarzy z 4 metrów!!!
Całej drużynie dziękuje za dzisiejszy występ, zarówno tym którzy grali od początku jak i tym którzy weszli w drugiej połowie. Dzięki Waszemu zaangażowaniu i zdrowiu jakie zostawiliście na boisku możliwe było zdobycie 3 punktów z tak klasowym przeciwnikiem jak Sandecja. Dzisiejszy test z waleczności i charakteru drużyna zdała na 6!"

Następne spotkanie nasz zespół rozegra już w najbliższą środę o godzinie 16.30 na głównej płycie stadionu Miejskiego im. Romana Szumilasa. Tym razem przeciwnikiem naszych młodych piłkarzy będzie zespół Soły Oświęcim. Serdecznie wszystkich zapraszamy.