IV liga: wyjazdowy remis z Okocimskim.

2021-10-31 18:45:58
IV liga Małopolska-wschód. MKS Limanovia Limanowa zremisowała na wyjeździe z Okocimskim Brzesko KS. Wszystkie gole padły w pierwszej połowie. Trójkolorowi utrzymali czwarte miejsce w tabeli.

OKOCIMSKI BRZESKO - LIMANOVIA LIMANOWA 2:2 (2:2)

1:0 Lizak 6, 1:1 Kamil Palacz 19 (asysta Paweł Matras), 2:1 Baran 33, 2:2 Kacper Czernicki 44.

Żółte kartki: Cięciwa, Baran - K. Mus, Skrzatek, Kurczab, Krzyżak (na ławce rezerwowych).

Sędzia główny: Łukasz Łabaj. Asystent 1: Krzysztof Jakubik. Asystent 2: Szymon Dziadowiec.

LIMANOVIA: Wojciech Mastalerz - Karol Mus, Arsen Bandarenka, Kacper Skrzatek, Grzegorz Mus - Kamil Kurczab (C), Bartosz Kościółek, Paweł Matras, Norbert Uchacz (82 Karol Buczek) - Kamil Palacz (76 Natha Bertuol), Kacper Czernicki (62 Paweł Pławecki). A także: Kamil Baka -

Trener: Paweł Zegarek. Kierownik drużyny: Mateusz Wroński. Zastępca kierownika: Piotr Król. Fizjoterapeuta: Łukasz Zelek.

Limanovia dała się zaskoczyć już w 6 minucie, gdy chwila nieuwagi w obronie kosztowała Trójkolorowych utratę gola. Strata bramki nie podłamała jednak gości, którzy posiadali przewagę i zaczęli stwarzać coraz groźniejsze sytuacje podbramkowe. W 19 minucie po podaniu Matrasa z kilku metrów piłkę w siatce umieścił Palacz. Wydawało się, że Limanovia przejęła kontrolę nad spotkaniem i wkrótce wyjdzie na prowadzenie. Niestety niewykorzystane okazje zemściły się. W 33 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego gola dla Okocimskiego zdobył Baran. Limanovia wyrównała jeszcze przed przerwą, gdy na listę strzelców wpisał się bramkostrzelny w tym sezonie Czernicki. W drugiej połowie mecz się wyrównał, a gra toczyła się głównie w środkowej strefie boiska.