IV liga: Porażka w Barcicach. Szymon Witek brutalnie zaatakowany.

2018-11-12 19:07:43
IV liga, Małopolska-wschód, 15 kolejka. W ostatnim meczu rundy jesiennej Limanovia grała na wyjeździe z Barciczanką. Doznała porażki i zajmuje trzecie miejsce na półmetku rozgrywek ze stratą 6 punktów do prowadzącego Popradu Muszyna.

BARCICZANKA BARCICE - LIMANOVIA LIMANOWA 2:1 (1:1)

0:1 Sabastian Jacak 7, 1:1 gol dla gospodarzy w 16 minucie, 2:1 gol dla gospodarzy w 77 minucie.

MKS Limanovia: Daniel Bomba - Szymon Witek (44 Mateusz Matlęga), Kacper Orłowski, Daniel Nowak, Karol Mus - Karol Filipek, Piotr Matras (78 Paweł Matras), Sebastian Jacak, Arkadiusz Serafin - Mateusz Lampart, Rafał Gadzina (78 Piotr Filipek).

Komentarz trenera Limanovii, Andrzeja Paszkiewicza:

- Pierwszą połowę oprócz jednego błędu zagraliśmy koncertowo. Mieliśmy wystarczająco dużo sytuacji, aby prowadzić dwoma lub trzema bramkami. Oprócz tego, według mnie sędzia nie podyktował dla nas dwóch rzutów karnych.

Wszystko pękło jak bańka mydlana w końcówce pierwszej połowy, gdy z boiska musiał zejść Szymon Witek... jeszcze nie widziałem sytuacji, żeby zawodnik atakując łokciem wybił zęby przeciwnikowi i nie otrzymał za to żółtej kartki. Bez Szymka Witka graliśmy znacznie gorzej, do tego kolejne ostre zagrania rywali nie były karane żółtymi kartkami.

Po części sami sobie jesteśmy winni tej porażki, ale przyczynił się też do tego przede wszystkim brak reakcji sędziów na ostrą grę rywali.

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 3420, Skomentowano 0 razy